تک تایمز : اسنپدراگون ۸ نسل ۲ در تمامی گوشی های پرچمدار اندرویدی ۲۰۲۳ مورد استفاده قرار خواهد گرفت

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

به‌نظر می‌رسد که شرکت کوالکام در سال آینده‌ی میلادی با رقابت شدیدی روبه‌رو نخواهد بود چرا که بر اساس گزارش یکی از افشاگران سرشناس، تمام گوشی‌های پرچمدار اندرویدی در سال ۲۰۲۳ از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۲ این شرکت استفاده خواهند کرد.

مطالب مرتبط:

بر اساس گزارش Ice Universe، فرآیند تولید ۳ نانومتری سامسونگ به هیچ وجه توان رقابت با فرآیند مشابه شرکت TSMC را نداشته و حتی گوشی‌های گلکسی S23 نیز به تراشه‌های تولیدشده توسط این شرکت تایوانی مجهز خواهند شد. از این رو ممکن است که اسنپدراگون ۸ نسل ۲ در سال ۲۰۲۳ بر بازار تراشه‌های موبایل سلطه داشته باشد.

اسنپدراگون 8 نسل 1

سامسونگ اخیراً تاکید کرده بود که تراشه‌ی جدیدی از خانواده‌ی اگزینوس را در دست ساخت دارد و از این رو ممکن است که شاهد عرضه‌ی رقیبی قدرتمند برای اسنپدراگون ۸ نسل ۲ در سال ۲۰۲۳ و یا ۲۰۲۴ باشیم. همچنین شرکت مدیاتک نیز شانس رقابت با کوالکام در سال ۲۰۲۳ را خواهد داشت چرا که تراشه‌ی دایمنسیتی ۹۰۰۰ این شرکت امسال عملکرد فوق‌العاده‌ و غیرمنتظره‌ای را از خود به جای گذاشت.

نظر شما در مورد تراشه‌های شرکت کوالکام چیست؟ به‌نظر شما آیا شرکت‌های دیگر، توان رقابت با تراشه‌ی نسل بعدی این شرکت را خواهند داشت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Wccftech

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : شناسایی دو حفره امنیتی خطرناک در واتساپ

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، حفره امنیتی اول CVE-2022-27492 …