تک تایمز : بخش پادکست به توییتر اسپیسز اضافه شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

توییتر امروز بخش پادکست را به سرویس اسپیسز (Spaces) اضافه کرد. این ویژگی مدتی پیش به‌صورت رسمی معرفی شده بود و پیش‌بینی می‌شد که به عنوان سرویسی جدا در دسترس قرار بگیرد اما حالا توییتر آن را با سرویس اسپیسز ادغام کرده است.

توییتر برای اطمینان از ادغام صحیح بخش پادکست‌ها با اسپیسز، این سرویس را از نو طراحی کرد تا کاربران بتوانند بخش‌های مختلف آن را شخصی‌سازی کنند. حالا محتوای توییتر اسپیسز قابل دسته‌بندی بوده و کاربران می‌توانند محتوای مورد نظر خود را بر اساس موضوعات مختلفی مانند موزیک، اخبار، ورزش و سایر موارد دسته‌بندی کنند.

علاوه بر این، کاربران امکان دسترسی به محتوای زنده و ضبط‌شده و همچنین لایک‌کردن پادکست‌ها را خواهند داشت و توییتر نیز با بررسی بازخوردها، پادکست‌های پیشنهادی را برای آن‌ها به نمایش در خواهد آورد. در حال حاضر بخش پادکست‌ها در بسیاری از سرویس‌ها و پلتفرم‌های دیگر نیز ارائه شده است اما بدون شک عرضه‌ی آن برای توییتر اسپیسز خبر خوبی برای کاربران این سرویس می‌باشد.

نظر شما در مورد توییتر اسپیسز چیست؟ به‌نظر شما توییتر باید چه قابلیت‌های جدیدی را به این سرویس اضافه کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Wccftech

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : ايتنا – معرفی صندوق‌های سرمایه‌گذاری

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، —————- رپرتاژ آگهی —————– …