تک تایمز : سایت ثبت نام لاتاری رایگان آمریکا برای ایرانیان

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

ثبت نام لاتاری داخل اداره مهاجرت آمریکا به صورت رایگان صورت می‌گیرد و کشور‌هایی که نرخ مهاجرین کمتری به آمریکا داشته باشند، شانس بیشتری برای دریافت ویزا از طریق لاتاری گرین کارت آمریکا خواهند داشت. از طرف دیگر، مجموعه‌هایی که در زمینه ثبت نام لاتاری به متقاضیان خدمت رسانی می‌کنند، هزینه‌های مختلفی را برای ثبت نام در لاتاری در نظر می‌گیرند، اما این هزینه‌ها صرفا به منظور خدمت رسانی به متقاضیان در نظر گرفته می‌شود.
ویرایش عکس لاتاری
یکی از مهم‌ترین ارکان در ثبت نام لاتاری، گرفتن عکس مناسب و ویرایش صحیح آن است. بسیاری از افرادی که شخصا اقدام به ثبت نام لاتاری می‌کنند، از نحوه گرفتن عکس مناسب لاتاری اطلاعی ندارند و صرفا به سایز و ابعاد عکس دقت می‌کنند. این در حالی است که در صورتی که هر عکسی را با اندازه مشخص و سایز مورد نظر در سامانه آپلود کنید، مراحل ثبت نام پیش خواهد رفت و ایرادی از عکس ارسالی گرفته نخواهد شد.

دانستن نحوه صحیح انداختن عکس و ویرایش صحیح عکس لاتاری جزو ارکان ضروری ثبت نام لاتاری به حساب می‌آید. همچنین باید در نظر داشت که ویرایش عکس با روتوش آن تفاوت دارد و در ویرایش عکس تغییری در چهره فرد اعمال نمی‌گردد و تنها نکات ضروری رعایت خواهند شد تا عکس استاندارد باشد.
در نتیجه بخشی از هزینه ثبت نام لاتاری توسط مجموعه‌ها، به واسطه ویرایش عکس از متقاضی اخذ می‌گردد.
بررسی و ترجمه اطلاعات برای ثبت نام در لاتاری
ترجمه اطلاعات و وارد کردن مشخصات پاسپورت باید به دقت تمام صورت بگیرد. درج هرگونه اطلاعات اشتباه، بروز اشتباهات تایپی و وارد کردن مشخصات پاسپورت به صورت اشتباه، می‌تواند باعث عدم دریافت ویزا در صورت برنده شدن فرد در لاتاری گردد.
بعد از برنده شدن در لاتاری، باید فرم‌های جدیدی تکمیل گردد که با اطلاعات زمان ثبت نام لاتاری، هم خوانی داشته باشد. در صورتی که اطلاعات وارد شدن متناقض باشد، آفیسر حاضر در سفارت، از دریافت ویزا توسط فرد جلوگیری می‌کند و او را رد خواهد کرد. در نتیجه با پرداخت هزینه‌ ترجمه و درج صحیح اطلاعات، می‌توان از بروز خطرات احتمالی در هنگام ترجمه جلوگیری کرد.
پشتیبانی ثبت نام لاتاری
برقراری ارتباط مجموعه با متقاضیان، به منظور اطلاع رسانی از روند ثبت نام لاتاری، تکمیل و تصحیح اطلاعات توسط مجموعه‌ها باید صورت بگیرد تا متقاضیان از پیشروی روند ثبت نام خود مطلع شوند و با خیال راحت امور خود را پیگیری کنند و اشتباهات موجود را تصحیح کنند.
سایت اداره مهاجرت آمریکا، بعد از انجام ثبت نام لاتاری هیچ گونه اطلاع رسانی به متقاضیان انجام نمی‌دهد. نه پیامکی برای فرد ارسال خواهد شد و نه به آدرس پست الکترونیکی او، ایمیلی ارسال نخواهد شد. در نتیجه مجموعه‌ها به منظور اطلاع رسانی برای متقاضیان پیامک ارسال خواهند کرد.

علاوه بر این هر گونه پرسش و پاسخ و سوالات احتمالی در خصوص نحوه زندگی در آمریکا، معرفی ایالت‌های آمریکا و مسائلی از این قبیل که درون پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی صورت می‌گیرد، مستلزم در نظر گرفتن وقت کارشناسان می‌باشد. بنابراین بخشی از هزینه‌های دریافت شده از متقاضیان در ازای خدمات پشتیبانی است که مجموعه‌ها دریافت می‌کنند.
ثبت نام دو شانسه
متاهلین برای ثبت نام لاتاری دو شانس خواهند داشت. یک بار فرد به عنوان شخص اصلی و همسرش به عنوان زیر مجموعه و یک بار همسر به عنوان شخص اصلی و فرد به عنوان زیر مجموعه او ثبت نام خواهد شد. در این حالت مجموعه‌ها برای هر ثبت نام مجزا، هزینه جداگانه دریافت می‌کنند. به این منظور که برای شانس اول، هزینه فرد و همسر دریافت می‌شود و برای شانس دوم نیز دوباره هزینه همسر و فرد دریافت خواهد شد.
در این بین مجموعه کارت سبز، هزینه شانس دوم را دریافت نخواهد کرد و آن را به صورت رایگان برای متقاضیان انجام خواهد داد. به این منظور که تنها یک بار هزینه ثبت نام متاهلی دریافت می‌شود، اما ثبت نام دو شانسه انجام خواهد شد.
منبع: کارت سبز

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : وزیر ارتباطات: شبکه های اجتماعی داخلی از خارجی ها بهترند!

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات …