تک تایمز : صادرات کالا به ترکیه (H1)

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

آیا تا به حال سعی داشته اید به کشور ترکیه سفر کنید؟ آیا از روند صادرات کالا به کشور ترکیه اطلاعی دارید؟ چگونه می توانیم فریت بار به ترکیه را تجربه کنیم؟ آیا می توان به سهولت کالای صادراتی را به ترکیه ارسال نمود؟ اگر قصد داشته باشیم با اهداف تجاری، واردات از ترکیه انجام دهیم باید چگونه اقدام کنیم؟ حمل بار به ترکیه و یا بالعکس، یکی از مهمترین خدمات شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی است. اگر شما هم سوالاتی در زمینه ارسال بار به کشور ترکیه دارید، در ادامه با دریا زمین اروند همراه باشید. 

مهم ترین روش های صادرات به ترکیه کدامند؟ (H2)

  1. حمل بار به ترکیه با هواپیما
  2. حمل بار به ترکیه با قطار
  3. حمل بار به ترکیه با کامیون 
  4. حمل بار به ترکیه با اتوبوس

آیا می دانستید که کشور ترکیه یکی از مهم ترین صادر کنندگان کالا در جهان امروز به شمار می آید؟ حجم واردات کالا از ترکیه به ایران و یا صادرات از ایران به کشور ترکیه به مرور زمان با افزایش تقاضای طرفین افزایش قابل توجهی یافته است. 

 

 

حمل بار به ترکیه، چگونه امکان پذیر است؟ (H2)

آیا قصد سفر و مهاجرت به کشور ترکیه را دارید که در نتیجه نیاز به انتقال اسباب و اثاثیه و وسایل بسیاری خواهید داشت؟ برای شما الزامی خواهد بود که از طریق شرکت های حمل و نقل بین المللی اقدام کنید. همچنین در صورت نیاز به مبادلات تجاری و ارسال بار صادراتی به کشور ترکیه، نیاز به خدمات حمل کالا از طریق یک شرکت حمل و نقل معتبر خواهید داشت. در این مسیر، نیاز به دریافت اسناد و مدارکی خواهید داشت که اجازه حمل و ترخیص کالا را به شما میدهد. در صورتی که اطلاعی از نحوه دریافت این اسناد ندارید و یا نمی دانید چگونه و از کجا شروع کنید، پیشنهاد می کنیم از مشاوره رایگان شرکت بین المللی دریا زمین اروند استفاده کنید. 

 

 

خدمات کارگو، برای اهداف تجاری و اقتصادی!(H2)

خدمات کارگو، به معنای فرایند هایی برای آماده سازی کالا و محموله های تجاری در راستای ارسال به نقاط مختلف و کشور های دور و نزدیک در سراسر جهان هستند. کارگو، می تواند شامل بسته بندی و آماده سازی شرایط مناسب برای حمل انواع محموله به انواع روش های حمل و نقل بین المللی باشد. کارگو می تواند شامل انواع کالا و محموله های صادراتی به کشور ترکیه باشد. آیا نیاز به خدمات حمل انواع کالای تجاری به کشور ترکیه را دارید؟ آیا با مراحل واردات کالا و صادرات آشنا هستید؟

 

حمل بار زمینی به ترکیه: (H3)

با استفاده از انواع کامیون، تریلی و حتی اتوبوس برای بار های بسیار کم حجم و کم وزن، می توان محموله های شخصی و تجاری را به کشور ترکیه ارسال نمود. از طریق حمل و نقل زمینی، امکان ارسال انواع بار به شهر هایی چون آنکارا، آدانا، ازمیر، استانبول، آنتالیا، دنیزلی، اسپارتا و…وجود دارد. حمل و نقل زمینی، شیوه ای ایمن و نسبتا سریع است که به شما امکان حمل بسیاری از انواع کالا را می دهد. همچنین حمل و نقل کامیونی را می توان به صرفه و اقتصادی برای مقاصد تجاری دانست. اما اگر برای ارسال محموله عجله دارید، بهتر است پاراگراف بعدی را مطالعه کنید. 

 

حمل و نقل هوایی بار به ترکیه: (H3

 

آیا زمان رسیدن کالا و یا محموله برای شما اهمیت بالایی دارد؟ در ۲ حالت خاص، پیشنهاد می کنیم از حمل و نقل هوایی استفاده کنید. نخست، اگر قصد دارید کالا و محموله را با بالاترین سرعت ممکن به مقصد خود در کشور ترکیه ارسال کنید. و سپس شاگر تلاش دارید تا محموله ای با ارزش مالی بسیار بالا را به این کشور ارسال کنید. اگر کالای شما ارزش بسیاری دارد، بهتر است تا از شیوه ای ایمن تر از حمل و نقل زمینی و کامیونی ارسال شود. حمل بار هوایی، شیوه ای گران تر اما بسیار ایمن تر است که می تواند شرایط ایده آلی برای انواع کالا را فراهم کند. 

 

حمل و نقل ریلی به ترکیه: (H3)

یکی از مهم ترین راه های ارسال کالا به کشور ترکیه و به ویژه محصولی مانند خودرو، حمل و نقل ریلی است. استفاده از قطار هایی با واگن های ویژه حمل بار و حمل خودرو، شیوه ای رایج برای حمل و صادرات انواع خودرو به شمار می آید. این شیوه، ایمن و البته به صرفه است و شاید زمان تحویل بار چندان سریع نباشد اما می توان حمل و نقل ریلی را برای اهداف شخصی و یا تجاری مناسب دانست. 

 

مهمترین بنادر تجاری کشور ترکیه کدامند؟ (H2) 

  • منطقه تجاری دریای سیاه 
  • منطقه تجاری اژه 
  • منطقه تجاری آناتولی
  • منطقه تجاری مرمره

 

کدام روش برای ما بهترین انتخاب است؟ (H2)

چگونه می توانیم بهترین شیوه را انتخاب کنیم؟ اگر قصد صادرات کالای تولید داخل به کشور ترکیه را دارید، باید بهترین راه حل را انتخاب کنید. راهکاری که هم ایمن و سریع باشد و هم به صرفه و در دسترس کدام است؟ برای بسته بندی کالا و یا محموله چگونه می توانیم عمل کنیم؟ آیا شرکت های حمل و نقل بین المللی هم خدمات بسته بندی را ارائه می دهند؟

 

دریا زمین اروند، در مسیر توسعه خدمات بین الملل! (H2)

شرکت دریا زمین اروند، تیمی متشکل از متخصصان با تجربه و نیرو های ماهر در زمینه خدمات حمل و نقل بین المللی است. تیم بزرگ ما تلاش دارد تا تمامی خدمات مورد نیاز در زمینه حمل کالا و صادرات به کشور ترکیه از مبدا ایران را برای تجار، شرکت ها و اشخاص با سهولت روبرو سازد. آیا شما هم نیاز به خدمات حمل و نقل زمینی، دریایی یا هوایی به کشور ترکیه را دارید؟

 

 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : وزیر ارتباطات: شبکه های اجتماعی داخلی از خارجی ها بهترند!

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات …