تک تایمز : تعرفه رومینگ اپراتورها در ایام اربعین

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،


امسال با فراهم شدن امکان مجدد حضور در پیاده روی اربعین حسینی پس از وقفه چند ساله ناشی از شیوع ویروس کرونا، به رسم همیشه، اپراتورهای تلفن همراه هم تعرفه هایی را ویژه این ایام اعلام می کنند.

به گزارش تک تایمز از فارس، معمولا تعرفه رومینگ بین ایران و عراق در این ایام از تعرفه عادی رومینگ بین اپراتورهای دو کشور کمتر تعیین می‌شود.

این تعرفه ها محدود به همین ایام هستند.

تعرفه های همراه اول در اربعین ۱۴۰۱

در اپراتور همراه اول در اربعین امسال «تعرفه مکالمه با ایران هر دقیقه ۹ هزار تومان»، «تعرفه مکالمه دریافتی هر دقیقه ۶ هزار تومان»، «تعرفه ارسال پیامک ۱۳۰۰ تومان» و «هر مگابایت اینترنت ۵۰۰ تومان» است.

همچنین این اپراتور، دو بسته ۷ روزه از ۱۳ تا ۳۰ شهریور ویژه اربعین را ارائه کرده است که یکی بسته ویژه «نامحدود» شامل اینترنت نامحدود با سیاست مصرف منصفانه به همراه ۲۵۰ پیامک و ۲۵ دقیقه مکالمه هدیه با قیمت ۳۵۰ هزار تومان و دیگری بسته «اقتصادی» با ۱۵۰ مگ دیتا به همراه ۵۰ پیامک و ۱۰ دقیقه مکالمه هدیه به قیمت ۱۰۰ هزار تومان است.

تعرفه های ایرانسل در اربعین ۱۴۰۱

در اپراتور ایرانسل هم، هر دقیقه تماس صوتی با ایران، ۹۰۰۰ تومان، هر دقیقه تماس صوتی دریافتی از ایران، ۶۰۰۰ تومان، هر دقیقه تماس صوتی با کشور عراق، ۴۰۰۰ تومان، ارسال هر پیامک، ۱۳۰۰ تومان و هر مگابایت اینترنت همراه، ۵۰۰ تومان خواهد بود.

همچنین این اپراتور، دو بسته اینترنت با اعتبار هفت روز، یکی شامل بسته ۶۰۰ مگابایت با قیمت ۲۵۰ هزار تومان و دیگری یک گیگابایتی با قیمت ۳۹۰ هزار تومان را برای ایام اربعین اختصاص داده است.

ایرانسل‌، یک بسته‌ اینترنت یک گیگابایتی، با اعتبار هفت روز را به صورت رایگان ارائه می کند که فقط در نواحی مرزی مهران، شلمچه، چذابه، خسروی، باشماق و تمرچین و مسیرهای منتهی به این مناطق، قابل استفاده است.

رایتل هنوز تعرفه های خود را برای اربعین اعلام نکرده است

برخی از کاربران هم سامانه فارس من با ثبت سوژه در این سامانه، از تعرفه های زیاد رومینگ با اپراتورهای عراقی در ایام اربعین گلایه کرده اند. در این باره ذکر این توضیح لازم است که نرخ هایی که پیش از این در سایت اپراتورها اطلاع رسانی شده بود تعرفه عادی رومینگ بین اپراتورهای ایران و عراق در ایام عادی سال است. همان طور که گفته شد تعرفه رومینگ ویژه ایام اربعین با رایزنی طرفین، کمتر تعیین می شود و تعرفه های مورد استناد، تعرفه های جدید است که اشاره شد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : بررسی سابقه فیلترینگ در دولت های مختلف ایران

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،   از جمله مشهورترین …