تک تایمز : آموزش خرید گیفت کارت نتفلیکس با ارز دیجیتال

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

بدون شک اگر یکی از علاقمندان به فیلم و سریال‌های خارجی باشید، نام پلتفرم نتفلیکس را شنیده و یا اشتراک آن را خریداری کرده‌اید. با این حال خرید اشتراک نتفلیکس برای کاربران ایرانی هزینه نسبتا زیادی را در بردارد؛ به خصوص اگر این خرید از طریق واسطه‌ها انجام گیرد‌.
با وجود این مشکلات این روزها روش جدیدی برای کاربران ایرانی روی کا آمده کا واسطه‌ها را حذف کرده و از پرداخت هزینه‌های اضافی جلوگیری می‌کند. استفاده از گیفت کارت نتفلیکس با ارز دیجیتال یکی از جدیدترین روش‌هایی است که در سرتاسر دنیا برای خرید اشتراک نتفلیکس از آن استفاده می‌کنند.
این پلتفرم که برای بیش از ۱۹۰ کشور دنیا خدمات خود را ارائه می‌دهد، پس از دوران پاندمی کرونا توانست تعداد مشتریان خود را به بالای ۱۸۲ میلیون کاربر برساند. بنابراین محبوبیت پلتفرم نتفلیکس روز به روز رشد صعودی به خود گرفت و همین موضوع دلیل محکمی برای علاقمندی به خرید اشتراک این پلتفرم شد.
به گزارش کیف پول من، اولین و بزرگترین صرافی ایرانی کاربران ساکن ایران به راحتی و بدون پرداخت کارمزد و واسطه می‌توانند اشتراک نتفلیکس را با گیفت کارت ارز دیجیتال خریداری کنند. حال برای آشنایی بیشتر شما با این روش بدون کارمزد و بدون واسطه، در ادامه‌ این نوشته نحوه خرید گیفت کارت نتفلیکس با ارز دیجیتال را آموزش می‌دهیم.

مراحل خرید اشتراک نتفلیکس با گیفت کارت ارزدیجیتال
برای خرید گیفت کارت نتفلیکس با ارزهای دیجیتال در ابتدا شما چندین پیش نیاز برای شروع کار لازم دارید. این پیش نیازها عبارت‌اند از:
• داشتن ولت یا همان کیف پول که به مقدار کافی ارز دیجیتال جهت خریداری گیفت کارت نتفلیکس داشته باشد.
• ثبت نام و احراز هویت در یک صرافی معتبر و مطمئن جهت خرید تتر یا هر ارز دیجیتال دیگری برای خرید گیفت کارت نتفلیکس
این دو پیش نیاز برای شروع کار خرید گیفت کارت نتفلیکس ضروری هستند؛ طوری که اگر ولتی نداشته باشید که به سایت مقصد وصل کرده و پرداختی لازم را انجام دهید، نمی‌توانید خرید خود را نهایی کنید. علاوه بر این هرچند با بیشتر ارزهای دیجیتال می‌توانید اقدام به خرید گیفت کارت نتفلیکس از طریق سایت‌های معتبر نمایید، اما پیشنهاد ما به شما خرید ارز تتر یا خرید ترون است. این ارز که محبوبیت بیشتری جهت خرید گیفت کارت‌های مختلف دارد، روند خرید بهتری را برای شما مهیا می‌کند.
بنابراین هیچ اجباری برای خرید ارز تتر یا ترون از صرافی‌های معتبر وجود ندارد؛ اما به دلیل محبوبیت و کارایی بیشتر تتر متخصصان این حوزه در بیشتر مواقع استفاده از ارز تتر یا ترون را برای خرید گیفت کارت نتفلیکس پیشنهاد می‌کنند.

خرید گیفت کارت نتفلیکس با ارز دیجیتال

alt="آموزش خرید گیفت کارت با ارز دیجیتال | کیف پول من"


برای خرید گیفت کارت نتفلیکس با ارزهای دیجیتال سایت معروفی به نام کوینزبی Coinsbee وجود دارد با ورود به این سایت و در بالای صفحه گزینه خرید گیفت کارت‌های مختلف برای شما نمایش داده می‌شود این گیفت کارت‌ها شامل خرید گیفت کارت استیم، آیتونز، نتفلیکس و غیره هستند که ما برای ادامه کار خرید گیفت کارت نتفلیکس را در این سایت انتخاب می‌کنیم.
در صفحه باز شده سه گزینه جهت انتخاب نمایش داده می‌شود: گزینه اول مربوط به انتخاب منطقه است که ما برای ادامه United States را به عنوان منطقه(Region) انتخاب کرده و سپس سراغ گزینه‌های دیگر می‌رویم. گزینه بعدی تعیین مقدار گیفت کارت است که ما برای مثال گیفت کارت ۵۰ دلاری نتفلیکس را انتخاب می‌کنیم.
سپس در کادر روبه‌روی آن نوع ارز دیجیتال برای خرید گیفت کارت نتفلیکس را مشخص می‌کنیم که پیشنهاد ما انتخاب تتر و یا ترون است. پس از تعیین نهایی این سه گزینه در مرحله بعد انتخاب ارز مورد نظر جهت پرداخت و اضافه کردن آن به سبد خرید نمایش داده می‌شود. با تک تایمز بر روی گزینه Add 1 to card کادر جدیدی نشان داده می‌شود که باید برای ادامه مراحل روی Go to the shopping cart تک تایمز کنید.
حال برای اینکه کد شارژ گیفت کارت نتفلیکس را دریافت کنید باید ایمیل خود را در کادر مشخص شده وارد کنید. دقت کنید که در این مرحله ایمیل خود را به درستی درج نمایید. پس از آن گزینه proceed to checkout را بزنید تا به این ترتیب به درگاه پرداخت منتقل شوید.
البته در این صفحه قبل از اینکه وارد درگاه پرداخت شویم بررسی مجدد خرید نشان داده می‌شود تا از صحت اطلاعات تمامی گزینه‌ها مطمئن شویم. در این بخش قبل از خرید ارز دیجیتال موجودی کیف پول خود را چک کنید تا مشکلی از این نظر وجود نداشته باشد.
پس از آن در سمت راست تصویر می‌توانید نوع درگاه پرداختی را انتخاب کنید. یکی از نکاتی که باید هنگام خرید گیفت کارت نتفلیکس با ارز دیجیتال به آن توجه داشته باشید، این است که اگر اقدام به خرید تتر کردید، باید روی شبکه ترون یا trx آن را دریافت کنید.
علاوه بر این باید بدانید که با انتخاب هر ارز دیجیتالی جابجایی آن به سوخت شبکه نیاز دارد. به عنوان مثال اگر تتر را بر روی شبکه ترون خریداری کرده باشید جهت جابجایی آن نیز نیاز به ترون اضافی خواهید داشت. پس حتما هنگام انتخاب تتر از داشتن کمی ترون اضافی در حساب خود مطمئن شوید. در مرحله بعدی و در سمت راست صفحه Coin و USDT را انتخاب کرده و در سمت راست کادر Network را بر روی Tron قرار داده و گزینه Buy Now را می‌زنیم.
حال در صفحه باز شده به مدت ۲۰ دقیقه فرصت داریم تا ارز دیجیتال تتر را به آدرس داده شده منتقل کنیم. این کار را باید از طریق ولت یا همان کیف پول خود نهایی کنیم. پس از اتمام این مرحله صفحه جدیدی باز می‌شود که باید تا زمان تکمیل تراکنش و موفق بودن آن منتظر بمانید تا مجدد به صفحه اصلی باز گردید.
به این ترتیب با پایان مراحل و خرید گیفت کارت نتفلیکس با ارز دیجیتال تتر، ایمیلی حاوی کد گیفت کارت برای شما ارسال می‌شود. اگر ایمیل مربوطه را دریافت نکردید حتما به پوشه Spam نیز سر بزنید. با دریافت ایمیل و کد گیفت کارت نتفلیکس به راحتی می‌توانید اشتراک نتفلیکس را از سایت رسمی آن استفاده کرده و از تماشای فیلم و سریال لذت ببرید.
توجه کنید که در این روشی که برای خرید گیفت کارت نتفلیکس برای شما آموزش دادیم نیاز به پرداخت کارمزد به هیچ واسطه‌ای ندارید و همین امر باعث می‌شود تا مجبور به پرداخت هزینه‌های اضافی جهت خرید اشتراک نتفلیکس نباشید. البته در قدم اول باید از یک صرافی معتبر و کیف پول امن جهت خریداری ارز دیجیتال و انتقال آن به سایت کوینزبی Coinsbee استفاده کنید.

کیف پول من، مرجعی امن برای خرید گیفت کارت نتفلیکس بدون واسطه و کارمزد

 

کیف پول من بزرگترین صرافی ارز دیجیتال


برای خرید اشتراک نتفلیکس راه‌های مختلفی وجود دارد؛ اما در بیشتر مواقع این روش‌ها واسطه‌هایی دارند که منجر به پرداخت هزینه اضافی و کارمزد به این واسطه‌ها می‌شود. یکی از روش‌هایی که این روزها بسیار محبوب شده، خرید گیفت کارت نتفلیکس با استفاده از ارزهای دیجیتال است.
برای این منظور کاربران ابتدا در یک صرافی معتبر ثبت نام و احراز هویت کرده و سپس اقدام به خرید ارز دیجیتال مورد نظر جهت خرید گیفت کارت می‌کنند. پس از آن کیف پولی نیز برای انتقال ارزهای دیجیتال به سایت مقصد خرید گیفت کارت نتفلیکس انتخاب کرده و در آن ثبت نام می‌کنند.
کیف پول من به عنوان اولین و بزرگترین صرافی ایرانی علاوه بر این که امکان خرید ارز دیجیتال برای خرید گیفت کارت نتفلیکس را فراهم می‌کند، کیف پولی امن و معتبر را جهت نگهداری و انتقال رمز ارزها برای کاربران خود فراهم کرده است. با ثبت نام در این صرافی و اتصال به کیف پول آن به راحتی می‌توانید از طریق سایت‌های خرید گیفت کارت مانند کوینزبی اقدام به خرید گیفت کارت نتفلیکس بدون واسطه و کارمزد نمایید.
گیفت کارت‌هایی که برای خرید اشتراک نتفلیکس ارائه می‌شوند، ۲۰ تا ۵۰ دلار هستند که با توجه به هزینه اشتراک ماهانه ۹٫۹۹ دلار تا ۱۹٫۹۹ دلار می‌توان با استفاده از گیف کارت ارز دیجیتالی نتفلیکس به مدت یک تا پنج ماه اشتراک نتفلیکس را خریداری کرد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : ژاپن و امارات پیشگام رسیدن به ماه؛ شرکت‌های خصوصی برای فتح قمر زمین مسابقه می‌دهند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، یک فضاپیمای قمری ساخته‌شده …