تک تایمز : استارهاب بیماران و پزشکان را با داده‌های فیت‌بیت به هم پیوند می‌دهد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،
شرکت مخابراتی سنگاپوری استارهاب یک سرویس تلفن همراه معرفی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد دسترسی به داده‌های فیتبیت خود را به اشتراک بگذارند و شبکه‌ای از مراقبان را قادر می‌سازد تا از مدیریت مراقبت‌های بهداشتی خود پشتیبانی کنند.
 
به گزارش تک تایمز و به نقل از زددی‌نت، این شرکت می‌گوید که برای ۳۰۰ بیمار واجد شرایط اول این امکان را فراهم می‌آورد تا در سال اول، قبل از شروع هزینه اشتراک ماهانه، به این خدمات دسترسی داشته باشند.
 
همچنین در بیمارستان الکساندرا، به عنوان یک شریک در این پلتفرم، مربیان سلامت بیمارستان را به شبکه متصل کرد تا برنامه‌های مراقبت‌های بهداشتی شخصی‌شده شامل توصیه‌های سبک زندگی و رژیم غذایی را ارائه دهند.
 
استارهاب همچنین اعلام کرد که، علاوه بر این، این موسسه مراقبت‌های سلامت می‌تواند از بیماران کلینیک متابولیک خود در جهت کمک به جلوگیری از گسترش ناخوشی‌ها به بیماری‌های مزمن پیچیده، حمایت کند.
 
سرویس جدید مبتنی بر ابر این شرکت مخابراتی، که LifeHub + نام دارد، به پزشکان رایگان ارائه می‌شود، در حالی که بیماران باید از طریق ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی خود در یک طرح با مبلغ ۹٫۹۹ دلار سنگاپور (۶٫۹۱ دلار آمریکا) در ماه اشتراک تهیه کنند.
 

استارهاب اعلام کرد که این مشترکین LifeHub+، به عنوان اولین دسته از ۳۰۰ کاربر که از این سرویس استفاده می‌کنند، در ۱۲ ماه اول یک دستگاه Fitbit و به برنامه ماهانه دسترسی رایگان خواهند داشت.
 
مشترکان LifeHub+ می‌توانند اطلاعات شخصی Fitbit خود را از طریق این اپ به اشتراک بگذارند و نمرات سلامت، هشدار داده‌ها، و معیارها را دریافت کنند. هدف از این اقدامات ارائه اطلاعات به کاربران در مورد سلامتی و تسهیل پایش روزانه و بهبودیشان است. به عنوان مثال، این اپ را می‌توان طوری برنامه‌ریزی کرد که هشدارها را در طول روز فعال کند، به کاربران یادآوری کند که ورزش کنند، داروهای خود را مصرف کنند یا برای معاینه پزشکی برنامه‌ریزی کنند.
 
مشترکین همچنین این امکان را دارند که به شبکه منتخبی از مراقبت‌های بهداشتی شامل پزشک خانواده یا پزشک عمومی، یک مربی سلامت از بیمارستان الکساندرا، سایر مراقبان و همچنین پزشکانی از سایر مؤسسات بهداشتی دسترسی پیدا کنند.
 
 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : یک منبع آگاه، تمایل اپل به تصاحب منچستر یونایتد را تکذیب کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، درحالی‌که شایعه‌ی هیجان‌انگیزی به …