تک تایمز : کارهایی که افراد شاد هیچ وقت فراموش نمی کنند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

به غیر از ذهنیات مثبت و خوش‌ بینانه، برخی عادات ها و فعالیت‌های روزمره و معمول زندگی باعث حس و حال بهتر در افراد می‌شود.

 

یخچال اسنوا قیمت
همانطور که می دانید یخچال اسنوا قیمت متفاوتی دارد. انواع آن که ۴۰ فوت و شیلنگ آب پشت یخچال، بر اساس مواد اولیه بکار رفته در آن و دیگر موارد کیفی تعیین می گردد که باید قبل از خرید اطلاعات لازم را داشته باشید. این مدل از یخچال، بسیار مناسب است و برای انواع فضاهای کوچک و بزرگ آشپزخانه مناسب است که از ویژگیهای مهم این کالا محسوب می شود.

 

سیب درختی تهران
یکی از اقلامی که بیشترین صادرات را دارد سیب درختی تهران است که در فروشگاه و میدان تره بار تهران یافت می شود و از دیگر فواید سیب می توان به پایین آوردن تب کودکان اشاره کرد. طب اسلامی هرچه سیب شیرین تر و بررسی بهتر باشد طبع آن گرم و تر میباشد و هرچه ترش تر و سبز تر باشد طبع آن سرد و خشک می باشد که برای معده بسیار مضر می باشد.

 


 

برنج قهوه ای
برنج ها انواع گوناگونی دارند که برنج قهوه ای پاکستانی یکی از آن ها می باشد که در هنگام خرید به مشخصات روی بسته بندی دقت کنید شما می توانید این برنج را از فروشگاه های معتبر به صورت عمده فله خریداری نمایید برنج قهوه ای همان برنج سفید سبوس دار است که پوسته های آن جدا نشده است. این برنج از ارزش غذایی بالایی برخوردار است.

 
 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : آپدیت iOS 16.1.2 با رفع باگ های قبلی و بهبود قابلیت تشخیص تصادف آیفون عرضه شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، اپل آپدیت iOS 16.1.2 …