تک تایمز : شما هم می توانید جزو ثروتمندان باشید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

افراد برای اینکه بتوانند به درآمد بالا دست یابند می بایست کارهایی را انجام بدهند که تا به حال انجام نداده اند، کار زیاد موجب ثروتمند شدن نمی شود بلکه هوشمندانه کار کردن ثروت ساز است.

 

ماکارونی اطلس
یکی از شکل های پخت ماکارونی اطلس به صورت سالاد ماکارونی است بسیار خوشمزه بوده و عاشقان زیادی دارد، چالش خوردن سالاد ماکارونی در بین کودکان بسیار زیادتر از بزرگسالان می باشد، سالاد ماکارونی موادی چون ماکارونی، سس سفید، ذرت، نخود فرنگی، خیارشور و هویج و … را شامل می شود که ترکیبی عالی بوده و پر از انرژی است.

 

سنگ فیروزه تبتی


یکی از پر طرفدارترین محصولاتی که بسیار مورد توجه خریداران می باشد، سنگ فیروزه تبتی است که در مدل های مختلفی مانند فیروزه کرمان، فیروزه مشهد و فیروزه تبتی یافت می شود و همیشه مشتریان خاص خود را داشته است. سنگ فیروزه یکی از بهترین نگین ها در بین ما ایرانیان است، که در رنگهای بسیار متنوع و زیبا وجود دارد، مانند رنگ آبی تیره روشن و یا سبز، که نوع نیشابور آن از بقیه انواع با ارزش تر است، به دلیل همین تنوع بسیار بالا در محصول سنگ فیروزه نمی توان لیست قیمتی ثابتی برای آن در نظر گرفت.

 چرم بوفالو اصفهان
ژدر عصر امروز کشورهای تولید کننده محصولات چرم گاو بوفالو کشورهای آسیایی، آفریقایی و آمریکایی است که از انواع چرم بوفالو استفاده می کنند قیمت چرم بوفالو اصفهان با توجه به معیار کیفیتی درجه چرم که در سه نوع به بازار فروش عرضه می شود محاسبه می شود که در نوع درجه یک، درجه دو و درجه کیفی سه به فروش می رسد.

 
 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : همکاری ال جی و اپل در پروژه خودروی الکتریکی اپل کار

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، ال جی ممکن است …