تک تایمز : اپل واچ سرطان یک دختر ۱۲ ساله را شناسایی کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

طبق گزارش‌های منتشر شده در این رابطه، اپل واچ یک دختر ۱۲ ساله با نام «ایمانی مایلز» هشدارهایی درباره ضربان قلب غیرعادی او ارائه کرده است. «جسیکا کیچن»، مادر این دختر توضیح می‌دهد که دریافت چنین هشدارهایی عجیب بوده، زیرا قبلا هرگز با این مشکل مواجه نشده بوده‌اند.

تشخیص سرطان با اپل واچ

پس از دریافت هشدارهای مداوم، کیچن تصمیم گرفت تا دخترش را به بیمارستان ببرد. هرچند در بیمارستان، مشکل دختر آپاندیس تشخیص داده شده و او مورد جراحی آپاندیسیت قرار گرفت، اما داستان آن‌ها به همین جا ختم نمی‌شود.

پزشکان متوجه توموری در آپاندیس او شدند که به گفته آن‌ها «به ندرت در کودکان دیده می‌شود.» پس از بررسی‌های بیشتر، مشخص شد که سرطان به سایر نقاط بدن ایمانی نیز سرایت کرده است. پس از آن دختر مجبور شد تا دوباره برای درمان سرطان تحت عمل جراحی قرار گیرد و همه چیز خوب پیش رفت.

کیچن در این گزارش توضیح می‌دهد که اگر به خاطر هشدارهای اپل واچ نبود، احتمالا دیرتر متوجه این مشکل می‌شدند و این موضوع می‌توانست خطرات بیشتری برای ایمانی به همراه داشته باشد.

تاکنون در گزارش‌های مشابه دیگری نیز به نجات جان انسان‌ها توسط ساعت‌های هوشمند اپل اشاره شده است. به عنوان مثال، ماه گذشته در گزارش دیگری گفته شده بود که اپل واچ سری ۸ با کمک ویژگی‌های سلامتی خود، موفق شد تا بیماری قلبی ناشناخته یک زن که می‌توانست کشنده باشد را شناسایی و به درمان آن کمک کرده است. همچنین یک دوچرخه‌سوار پس از تصادف و فلج شدن موفق شده بود تا جان خود را با کمک اپل واچ نجات دهد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : تبدیل ورد به پی دی اف در گوشی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، در سال‌های نه‌چندان دور …