تک تایمز : اپل: خریداران آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس مجبورند کمی بیشتر منتظر دریافت گوشی خود باشند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

اپل امروز اعلام کرد که به خاطر افزایش تقاضا برای گوشی‌های آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس و همچنین محدودیت‌های کرونایی جدید در چین، زمان انتظار مشتریان برای این گوشی‌ها افزایش خواهد یافت. 

اپل گفته است که محدودیت‌های کرونایی در چین باعث شده تا کارخانه فاکسکان که مسیول مونتاژ آیفون‌ها در این کشور است نتواند با تمام ظرفیت خود کار کند. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که مشتریان زمان طولانی‌تری منتظر دریافت آیفون جدید خود بمانند. اپل در ادامه گفته است که تنام تلاش خود را می‌کند تا در عین حفظ سلامت کارکنانش در چین، زمان انتظار گوشی‌های آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس را کاهش دهد. 

چین اخیرا با شیوع مجدد گونه جدید کرونا مواجه شده است و همین موضوع باعث تشدید محدودیت‌های کرونایی از طرف دولت چین شده است. در حال حاضر، اکثر شرکت‌هایی که  کارخانه‌ای در چین دارند با مشکل بسته شدن کارخانه‌هایشان مواجه شده‌اند و اپل نیز تاحدودی تحت تاثیر این مشکل قرار گرفته است. 

اپل ظاهرا قصد دارد در سال‌های آینده کارخانه‌های مونتاژ آیفون خود را از چین به هند و سایر کشورهای آسیایی انتقال دهد و پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۵ همه آیفون‌های اپل در هند تولبد بشوند. 

منبع: DigitalTrends

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : مشخصات سری گلکسی بوک ۲ گو سامسونگ فاش شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، سامسونگ سال گذشته نوت‌ …