تک تایمز : با چند ایده در مدت زمان کم پولدار شوید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

هر کسب و کار موفقی می تواند درآمد زیادی برای شما داشته باشد، اما هیچ کسب و کاری را نمی توان با مزایای استفاده از تجارت الکترونیک مقایسه شود. ما در این مقاله به اموزش کسب و کار اینترنتی پتو گلبافت،ام دی اف و کارتن پلاست پرداخته ایم.

 

رنگ بندی پتو گلبافت
یکی از مهم ترین پتوهای گلبافتی که می توانید برای تهیه جهیزیه عروس خریداری نمایید و به شدت ما آن را پیشنهاد می کنیم پتو گلبافت شیک می باشد که به دلیل ویژگیها و مزایای خاص و منحصر به فردی که دارد به راحتی می تواند نظر شما را به خود جلب نماید رنگ بندی پتو گلبافت که با استفاده از الیاف پلی استر تولید می شوند از بافتی نرم برخوردار بوده و ماندگاری بسیار بالایی دارند بعلاوه استفاده از الیاف نخ پنبه در آنها باعث شده است این پتوها از وزن سبکی برخوردار باشند.

 

قیمت ام دی اف سفید
با توجه به این که قیمت ام دی اف سفید براق می تواند یکی از پارامتر های تعیین کننده برای مشتریان صادراتی باشد. این در حالی است که بسیاری از مشتریان بدون در نظر گرفتن کیفیت محصول اقدام به مقایسه قیمت ام دی اف سفید براق با یکدیگر می کنند. این مجموعه در کنار عرضه ام دی اف سفید با کیفیت مسلما قیمت منصفانه ای نیز به شما ارائه خواهد داد.

یکی از اصلی ترین دغدغه های تجار خارجی و ایران برای صادرات ام دی اف pvc به کشور های خارجی نبود تولیدکننده کافی مطابق با سایز و ضخامت های مشتریان می باشد. کشور ایران علاوه بر خود کفایی در تولید ام دی اف در زمینه واردات این کالا از کشور های دیگر نیز می کند.

 کارتن پلاست سقف سوله
کارتن پلاس به دلیل ویژگیهایی بارز زیادی که دارد بسیار مورد توجه مصرف کنندگان است ویژگیهایی همچون ضد آب بودن، مقاومت بالا در برابر تغییرات دما و همچنین سبک بودن و هزاران ویژگی خاص دیگر که این پوشش درونی دارا است. همچنین کارتن پلاست سقف سوله از قیمت مناسب تری نسبت به سایر کارتن پلاست ها برخوردار می باشد.

سوله سازه ی گرانی است و کاهش هزینه های ساخت آن نیز بسیار مهم است و همچنین سرعتی که آن سازه را اجرا می کنند و یا نصب می کنند و هزینه ای که به کارگرها برای نصب سوله می دهند نیز برای کافرما بسیار مهم است. به دلیل ساختار شبکه ای کارتن پلاست نور را به راحتی از خود عبور می دهد و باعث روشنایی می شود و دیگر نیازی نیست در روز چراغی را روشن کنید و اینگونه در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود.

 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : موج اخراج کارکنان به کمپانی HP رسید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، اچ‌پی تازه‌ترین مورد از …