تک تایمز : در جست و جوی ثروت پنهان در کسب و کار

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

حوزه صیفی جات به علت تنوع بالا و مصارف عمومی مانند انواع بادمجان بسیار پر طرفدار بوده و معامله گرانی که در این حوزه با کسب و کار خود فعالیت اقتصادی دارند اعتقاد دارند ثروت پنهان و سرشاری در کسب و کار های ساده وجود دارد.

 

بادمجان




تعبیر خوابها از دیدگاه های مختلفی مورد بررسی قرار می گیرند که در ادامه می خواهیم نظرات پروفسور سوئیسی کارل یونگ را بیان کنیم که مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد.

این پروفسور بزرگ و معروف می گوید که در خواب اگر بادمجان سیاه دیدید می تواند رضایت و خشنودی شما را از جایگاهی که در زندگی قرار دارید نشان دهد، همچنین بادمجان در خواب حکایت از عشق، از خود گذشتگی و شور دارد و نمادی از وفاداری است.

به عقیده این شخصیت بزرگ بادمجان سیاه در خواب نشانی از باروری و فراوانی است که حس خوبی را در زندگی روزمره می تواند ایجاد کند، پس از این به بعد اگر در شب خواب بادمجان سیاه را دیدید خوشنود و خوشحال باشید.

خریدن بادمجان در خواب نشان می دهد که شخص مورد نظر با همنشینان کشمکش هایی دارد که موجب تنفر آنها می شود و از فقر و تهیدستی رنج می برد.

 

بادمجان حصیری




امروزه فینگر فود های زیادی از بادمجان در طعم های مختلف تهیه می شود طبق تحقیقات انجام شده بادمجان حصیری یکی از رایج ترین فینگر فود ها، برای مراسم تولد، عصرانه، و مهمانی های کوچک خانگی است.

همانطور که در مطالب بالا گفته شد عموما نیاز نیست برای درست کردن بادمجان حصیری از گوشت استفاده کنیم.

از مخلوط اسفناج یا جعفری خورد شده، پیاز، ادویه به دلخواه، پیاز، می توان به عنوان ماده درونی بادمجان حصیری استفاده کرد.

بعد از رول کردن بادمجان یک نوع غذای مفید و خوش طعم داشته باشیم. توصیه میشود برای کودکانی که از خوردن اسفناج امتناع میکنند آن را به صورت بادمجان حصیری در اختیارشان بگذاریم.

این نوع صیفی جات خوش طعم خاصیت های فراوانی دارد.وجود مقادیر بیشمار ناسونین، فولات، پتاسیم، بتاکاروتن در این محصول یک منبع ضد باکاری می باشد.

 



بادمجان خشک شده




تقویت سیستم گوارش از دیگر مزیتهای خوردن بادمجان خشک شده می باشد زیرا فیبر موجود در آن به همراه چندین املاح معدنی دیگر از یبوست، باد شکم و غیره پیشگیری می کند.

اگر به دنبال یک ماده مغذی ارزان‌ قیمت می باشید تا بتواند سلولهای سرطانی را خنثی کند از بادمجان استفاده کنید زیرا پروتئاز بازدارنده بالایی دارد.

برای آن که استخوانهای سالمی داشته باشید نیازمند کلسیم مس و ویتامین کا می باشید که هر سه مورد در بادمجان به وفور یافت می‌شود بنابراین اگر دچار پوکی استخوان هستید یا میخواهید سلامت استخوان خود و یا کودکتان را تضمین  کنید حتماً از بادمجان استفاده کنید زیرا کمبود مس یکی از دلایل اصلی پوکی استخوان است.

یک ماده غذایی که می تواند از چین و چروک صورت به شکلی عالی پیشگیری کند زیرا حاوی آنتی ‌اکسیدانهای آنتوسینین می باشد بادمجان است که به نرمی لطافت و زیبایی پوست کمک شایانی می کند که حتی می توانید خشک آن را که قیمت کاملا متعارفی دارد را نیز استفاده کنید.

 




 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : ژاپن و امارات پیشگام رسیدن به ماه؛ شرکت‌های خصوصی برای فتح قمر زمین مسابقه می‌دهند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، یک فضاپیمای قمری ساخته‌شده …