تک تایمز : سرعت نسخه اندروید توییتر افزایش خواهد یافت

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان پس از ماه‌ها مذاکره و برگزاری جلسات متعدد در دادگاه، سرانجام معامله‌ی خرید توییتر را نهایی کرد و این شبکه‌ی اجتماعی را به تصاحب خود درآورد.

ماسک از زمان ورود خود به توییتر، اقدامات جنجالی زیادی انجام داده است که مهم‌ترین آن‌ها، اخراج دسته‌جمعی چند هزار کارمند این پلتفرم بود و بازتاب بسیار زیادی در رسانه‌های فناوری سرتاسر جهان داشت. علاوه‌براین ماجرای تیک آبی و انتشار اخبار جعلی، یکی دیگر از موضوعات مهمی بود که پس از ورود ایلان ماسک به توییتر، رخ داد.

توییت ایلان ماسک درمورد نسخه اندروید توییتر

اکنون ماسک در یکی از توییت‌های اخیر خود اعلام کرده است که سرعت نسخه‌ی اندرویدی توییتر بسیار کند است و این یعنی به‌احتمال زیاد در آینده‌ی نزدیک شاهد انتشار نسخه‌ی اندرویدی جدیدی خواهیم بود که سرعت عملکرد آن درحد نسخه‌ی iOS خواهد بود.

مقاله‌ی مرتبط:

حال باید دید در آینده شاهد چه تغییرات دیگری در پلتفرم توییتر خواهیم بود. ایلان ماسک اخیراً نشان داده است که توجه ویژه‌ای به محتوای ویدیویی در این شبکه‌ی اجتماعی دارد و حتی تصمیم گرفته است با پرداخت دستمزد بیشتر به محتواسازان، آن‌ها را به مهاجرت از یوتیوب به توییتر ترغیب کند.بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : سرقت خبرساز در نزدیکی اپل استور نیویورک: خریدار بخت‌برگشته ۳۰۰ دستگاه آیفون ۱۳، غافل‌گیر شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، براساس گزارش مک‌رومرز، فردی …