تک تایمز : هشدار سناتور آمریکایی به ایلان ماسک

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،


ماسک در توئیتی درباره سیاست های جدید احراز هویت تیک آبی نوشت: شاید دلیل این امر آن باشد که حساب واقعی شما شبیه یک حساب جعی است؟

این توئیت پس از آن منتشر شد که مارکی در نامه ای از هزینه ۸ دلاری حق اشترک تیک آبی توئیتر انتقاد کرده بود.

به گزارش تک تایمز از مهر، مارکی از پاسخ ایلان ماسک خوشش نیامد و در این باره گفت: یکی از شرکت های شما منتظر حکم FTC است. سازمان ملی ایمنی ترافیک بزرگراه های آمریکا نیز مشغول تحقیقی دیگر است که در آن افرادی کشته شده اند و شما وقت تان را به مقابله های آنلاین می گذرانید. شرکت هایتان را اصلاح کنید یا کنگره این کار را انجام می دهد.

مارکی در نامه اعتراض آمیز خود از ماسک توضیحاتی درباره آن خواسته بود که چگونه واشنگتن پست توانسته با جعل هویت وی یک حساب کاربری تایید شده بسازد.

ماسک تا ۲۵ نوامبر فرصت دارد به سوالات این نامه پاسخ دهد.

توئیتر فرایند اعطای تیک آبی با پرداخت حق عضویت را در کمتر از ۲ روز پر از عرضه متوقف کرد. زیرا به محض ارائه سرویس ترول ها از آن برای جعل هویت سلبریتی ها، سیاستمداران و برندها استفاده کردند. این امر به چالشی در پلتفرم منجر شده بود.

البته هنوز مشخص نیست هشدار سناتور مارکی به ماسک در مرحله بعد به اقدامی قانونی توسط دولت منجر می شود یا خیر، اما احتمال آنکه قانونگذاران واکنش سختگیرانه تری نسبت پلتفرم نشان دهند، وجود دارد.

مارکی یکی از اعضای کمیته ارتباطات، رسانه و پهنای باند کنگره آمریکا است و این پنل سنا احتمالاً اقدامی علیه توئیتر را پیشنهاد خواهد کرد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : رندر مطبوعاتی گلکسی A14 5G منتشر شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، سامسونگ قرار است گوشی …