تک تایمز : پنل OLED گلکسی M54 احتمالا توسط سامسونگ‌ دیسپلی عرضه نمی‌شود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

شایعات اخیر نشان داد که گلکسی M54 دارای صفحه‌نمایش OLED خواهد بود؛ اما این پنل OLED احتمالاً به‌جای سامسونگ‌دیسپلی توسط دو شریک زنجیره تأمین سامسونگ الکترونیک، یعنی CSOT و BOE عرضه شود.

سامسونگ در تلاش است تا هزینه‌های گلکسی M54 را کاهش دهد

سامسونگ برای گلکسی M53 فعلی از پنل‌های OLED ساخت سامسونگ‌دیسپلی و BOE استفاده کرده است. باوجوداین، هنوز مشخص نیست که آیا سال آینده سامسونگ‌دیسپلی به‌عنوان تأمین‌کننده OLED برای گلکسی M54 باقی می‌ماند یا اینکه سامسونگ‌الکترونیکس صفحه‌نمایش‌ها را منحصراً از COST و BOE خریداری خواهد کرد.

درهرحال، دلیل ثبت‌نام COST و BOE در زنجیره تأمین آن نسبتاً واضح است و سامسونگ ظاهراً در تلاش است تا هزینه‌های تولید گوشی میان‌رده گلکسی M54 را کاهش دهد.

مقاله‌ی مرتبط:

ازطرفی دیگر، گلکسی M54 شاید حداقل مشخصات خوبی را ارائه دهد. گزارش اخیر دیگری نشان داد این گوشی احتمالاً به تراشه Snapdragon 888 مجهز خواهد شد. برای یادآوری، Snapdragon 888 همان تراشه‌ای است که در پرچم‌داران گلکسی S21 را در بازارهای منتخب استفاده می‌شود. بی‌شک این یک ویژگی جذاب برای مشتریان گوشی‌های میان‌رده‌ای است که به‌دنبال توان بیشتر هستند.

گلکسی M53 در ماه آوریل (فروردین ۱۴۰۱) رونمایی شد که می‌تواند به این معنی باشد که نسل جدیدش تقریباً در همان بازه زمانی در سال آینده معرفی خواهد شد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : ژاپن و امارات پیشگام رسیدن به ماه؛ شرکت‌های خصوصی برای فتح قمر زمین مسابقه می‌دهند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، یک فضاپیمای قمری ساخته‌شده …