تک تایمز : یک راه امتحان شده را برای رسیدن به ثروت انتخاب کردم

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

راه های بسیاری برای رسیدن به ثروت وجود داشت اما من برای رسیدن به هدفم مسیر هموارتر را انتخاب کردم. مسیری که قبلا به موفقیت رسیده بود، کسب و کار دارچین را شروع کردم. محصولی که انواع آن را کاملا میشناختم و در این راه توانستم محصول خود را به چند کشور ارسال کنم و سود خوبی به دست آورم.

 

دارچین اهواز
دارچین اهواز ادویه‌ای است که شاید همه از خواص و مزایای سلامتی آن آگاه باشند، جلوگیری از آلزایمر، جلوگیری از بیماری های قلبی، کمک به بهداشت دهان، درمان سرماخوردگی و دندان درد و… از مزایای دارچین است.

 

دارچین ایرانی
یکی از ادویه هایی که دارای مزایای فراوانی می‌باشد، دارچین ایرانی بوده و در کشورهای مختلفی از این محصول استفاده می‌شود که کشور ایران و هند نمونه کشورهایی هستند که خود این محصول را تولید می‌کنند. برای این که بتوانید دارچین مرغوب را از دارچین کهنه یا مانده تشخیص دهید باید به این نکته توجه کنید که دارچین تازه دارای رنگ قهوه ای کمرنگ می‌باشد چرا که اگر این محصول کهنه باشد رنگ آن به شکل قهوه‌ای سوخته بوده و دلیل آن هم این است که به دلیل بی‌کیفیت بودن این محصول آن را انبار کرده‌اند و به دلیل این که کسی آن را نخریده رنگ محصول به شکل تیره در آمده که با کمی دقت می‌توانید این مورد را تشخیص دهید.

 


 

دارچین ستاره‌ای
یکی از ادویه‌های مورد پسند عموم مردم دارچین می باشد که به شکل‌های دارچین ستاره ای و دارچین لوله ای به بازار عرضه می‌شود که قیمت خرید و فروش آن بسته به نوع کیفیت این محصول متفاوت     می‌باشد. این محصول در چین و هندوستان بسیار یافت می‌شود و به عنوان منبع اصلی خوراک آنان محسوب می‌شود و متناسب با زائقه مردم آن منطقه می‌باشد که در انواع غذاهای فست‌فودی و سوپ‌های رستوران‌ها به کار می‌برند و همچنین به کشورهای دیگر صادر می کنند.

 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : ایلان ماسک می‌گوید اپل، توییتر را به توقف خدمت‌دهی در اپ استور تهدید کرده است

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، ایلان ماسک ادعا می‌کند …