تک تایمز : کسب و کارم در حوزه ی تابلو من را ثروتمند کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

اگر همواره به خود می گویید که چرا فقیر هستید شاید از قدرت تاثیر ذهن بر زندگیتان بی اطلاع هستید. هر کلمه ‌ای که شما ادا می ‌کنید دارای فرکانسی است که به جهان هستی ارسال می‌ شود. کلمات قدرت بسیار زیادی دارند و از آن ‌ها قوی‌ تر احساس ما است. تکرار مکرر فقر و بدختی شما را ضعیف تر می کند اما اگر مانند من هر روز با خود تکرار کنید که حتما ثروتمند می شوید به خواسته ی خود خواهید رسید. در کنار ذهنیت درست، روش کسب درآمد اصولی نیز بسیار تاثیر دارد. من امروز تجارت نوین را به عنوان شاه کلیدی که من را ثروتمند کرد به شما معرفی می کنم.

 

تابلو سفال
یکی از کارهای هنری که جزو صنایع دستی سنتی محسوب می شود تابلو سفال است که با توجه به تنوع بسیار زیاد آن برای خرید دستتان باز است. این محصول برای جلوه بهتر به صورت طرح برجسته ساخته می شود و در حالتهای مربع، دایره، بیضی و غیره با اندازه های کوچک و بزرگ که طرح روی آن می تواند سنتی، مدرن یا تلفیقی از این دو باشد، پس این تابلوها را می توان روی دیوار اتاق خواب، دیوار شومینه، پذیرایی و غیره نصب کرد.

طراحان دکوراسیون امروزه در قسمتهای مختلف ساختمان تجاری و آپارتمانها با کمک تکنولوژی و فناوری نور و رنگهای جذاب توانسته اند چندین تابلو سفالی را در کنار هم قرار دهند که نمایی دلنشین به دیوار آنها می دهد، به سبب اینکه تابلوهای سفالی به صورت یک نوستالژی هنر سنتی و مدرن را در کنار هم قرار داده است در بسیاری از هتلهای مجلل، رستورانها، ساختمانهای اداری از آن استفاده کرده اند.

 

تابلو سفالی دیواری
باید خاطر نشان کرد در زمان خرید تابلو سفالی دیواری حتما به جنس و کیفیت توجه داشته باشید تا تابلو در چندین سال برای شما عمر کند. یک تابلو خوب می تواند تا چندین سال بدون اینکه قدیمی شود بر روی دیوارهای خانه خود را نشان بدهد.

نوع برجسته یکی از مدلهایی می باشد که امروزه زیاد مورد دید قرار گرفته است تا اینکه یک زیبایی منحصر به فردی را به خانه ببخشد.سایز بندی یکی دیگر فاکتورهای قیمت می باشد تا اینکه مشتری می تواند نسبت به نیاز و انتخاب که کرده است هزینه پرداخت کند.

تولیدکنندگان این محصول بر اساس بالا ترین کیفیت این محصول را طراحی و انتخاب می کنند که موجب می شود مشتری با خیال راحت این محصول را خریداری کند.

 

 

تابلو سفال نقش برجسته
استفاده از سبکهای جدید و سنتی تابلو سفال نقش برجسته در کنار هم زیبایی خاصی به وجود خواهد آورد و می تواند جذابیت زیادی برای بیننده به همراه آورد.

امروزه مسئولان شهری همه تلاش خود را برای خوش منظره تر کردن فضاهای مختلف انجام می دهند تا بتوانند رضایت شهروندان را به دست آورده و حال و هوای آنها را در خارج از منزل عوض کنند تا از دیدن مناظر تکراری خسته نشوند.

هنرهایی که با استفاده از دست و با خاک به ثمر می نشینند همیشه علاقه مندان مخصوص به خود را داشته و هیچ موقع از مد نمی افتند این هنر می تواند به شکلهای مختلفی پیاده شده و به مشتریان ارائه شود. تابلو سفال برجسته پازلی از زیباترین مدلهایی است که در سالیان اخیر بسیار با آن برخورد کرده اید.

 
 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

بهترین برنامه های قدم شمار؛ معرفی ۱۰ اپلیکیشن برای شمارش قدم‌ها

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، در زمان‌های نه‌چندان دور، …