تک تایمز : سرمای زندگی ام با ثروت جبران شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

این شما هستید که باید شرایط مالی‌تان را تغییر دهید. کسب و کار خود را آغاز کنید و با یک برنامه بلند مدت و کوتاه مدت برای آینده کاری خود برنامه ریزی کنید. اینگونه می توانید در های موفقیت را به روی خود باز کنید و با موفقیت در کار خود می توانید به ثروت برسید. تا پایان با من همراه باشید.

 

چمن مصنوعی رنگی
چمن مصنوعی رنگی با کیفیت طول عمر بالایی داشته و در طی این مدت نیازی به هزینه های تعمیر و کاشت مانند چمن طبیعی نداشته است.

میزان نرم بودن چمن مصنوعی رنگی به مواد اولیه که در آن به کار رفته است بستگی دارد. اگر از نخ دیتکس در تولید آن استفاده شده باشد یکی از نرم ترین چمن های مصنوعی می باشد. از این چمن های مصنوعی نرم بهتر است برای روی تراس استفاده شود زیرا هنگام راه رفتن با پای برهنه پای شما اذیت نمی شود. اگر فرزند کوچک دارید نیز بهتر است از چمن مصنوعی با نخ دیتکس پایین استفاده کنید. در نتیجه برای زیبا سازی تراس خود بهتر است از چمن مصنوعی نرم استفاده نمایید.

 

چمن مصنوعی به روز


از اصلی ترین مشخصات چمن مصنوعی به روز به گفتن این نکته می توان اشاره کرد که نرمی و انعطاف پذیری قابل توجهی را در کنار بافت محکم به خود اختصاص داده اند.

متریال مخصوص به کار رفته در تولید آن ها طوری بوده که بعد از هر فشاری که به سطح آن ها وارد می شود دوباره خیلی سریع به حالت اولیه خود بر می گردند.

این چمن های مصنوعی در تنوع رنگی گسترده مثل سبز، قرمز و زرد در متراژهای کوتاه و بلند برش داده می شوند که شما خیلی راحت می توانید در محیط های کوچک و بزرگ آن ها را به کار بگیرید.

هیچ گونه نگرانی بابت کثیف شدن این نوع چمن وجود ندارد چون شستشوی آن ها بسیار راحت بوده است.

لازم به ذکر است بدانید که این محصول برای تمام مناطق به جز مناطق گرمسیر کاربرد دارد بنابراین شما عزیزان نباید این محصول را در مناطق گرمسیر استفاده کنید.

 چمن مصنوعی نرم


یکی از ابزارهایی که باعث زیبا سازی محیط می شود، چمن مصنوعی نرم می باشد که با آن فضایی زیبا و جذاب تر می سازید در عین زیبایی نرمی و راحتی را هم تجربه می کنید.

چمن مصنوعی نرم از الیاف های پلاستیکی و نایلونی می باشد و بهترین گزینه برای جایگزین کردن آن به جای موکت و زیر اندازهای داخل تراس و بالکن است.

به دلیل سبز رنگ بودن آن به انسان احساس آرامش و تازگی می دهد و انرژی های منفی شما را از شما دور می کند.

با قرار دادن چمن مصنوعی نرم در تراس ها و بالکن های خود می توانید فضایی رویایی را برای تخلیه انرژی های خود و محیطی برای بازی فرزندانتان ایجاد کنید.

چمن مصنوعی یک گزینه عالی برای ورزش کردن است و شما می توانید از آن هنگام ورزش کردن هم استفاده کنید.

 
 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

همراهی همراه اول با زلزله‌زدگان خوی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، به گزارش اداره کل …