تک تایمز : چرخ گوشت سلاح من برای پیشرفت در کسب و کارم بود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

در بازار کم رونق امروزی توانستم با محصول چرخ گوشت موتور پیشرفت شغلی خود را روشن کنم و در مسیر ثروت و موفقیت به سرعت حرکت کنم. در این راستا این محصول موفق را معرفی و پیشنهاد می کنم.

 

چرخ گوشت صنعتی پارس


چرخ گوشت صنعتی پارس یکی از کاربردی ترین انواع وسایل رستوران ها و همچنین کبابی ها است که با استفاده از آن حجم بسیار زیادی از گوشت را چرخ می کند. در واقع همه ما این موضوع را به خوبی می دانیم که یک رستوران بزرگ می‌ تواند با یک چرخ گوشت کوچک کار کند. از این رو آن ها از چرخ گوشت صنعتی پارس استفاده می کنند، متریال به کار رفته در این چرخ گوشت استیل می باشد و به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نمی شود. زیرا جنس این استیل ضد زنگ است و از کیفیت منحصر به فردی برخوردار است یکی از مهم ترین مزایای استفاده از چرخ گوشت صنعتی این است.

 

چرخ گوشت صنعتی الکتروکار
استفاده از چرخ گوشت صنعتی الکتروکار موجب تسهیل کار قصابان می شود، و نکته جالب این چرخ گوشتها آن است که دارای تیغه هایی با اندازه مختلف بوده است. از ویژگیهای چرخ گوشتهای الکتروکار می توان به اندازه بزرگ و دو سرعته بودن آن اشاره کرد و در ضمن در زمان استفاده هیچ گونه لرزشی در آن مشاهده نمی شود. به دلیل آن که از آلیاژ مخصوص برای تولید بدنه بهره برده شده است به راحتی قابلیت تمیز کردن را دارا می باشد و هم چنین نسبت به چرخ گوشتهای دیگر بازدهی دو برابر دارد. چرخ گوشت های صنعتی الکتروکار دارای مشخصات بسیار متنوعی هستند به همین دلیل دارای رنج قیمتی متغییری نیز هستند.

 چرخ گوشت صنعتی رومیزی
نوع چرخ گوشت صنعتی رومیزی از اندازه ای کوچک برخوردار می باشند و همان طور که از اسمش پیداست قابل استفاده بر روی میز ها می باشند. نوع رومیزی این کالا ها، قابل استفاده در منازل شخصی بوده و به دلیل این که اندازه ای کوچک دارند می توان حین استفاده آن ها را بر روی میز ها قرار داد و این امر سبب راحتی در انجام کارها می گردد. از این کالا ها علاوه بر چرخ نمودن گوشت می توان برای خرد نمودن انواع سبزیجات نظیر انواع کلم، هویج، کرفس و دیگر موادی که در تولید انواع ترشی ها مخصوصا ترشی لیته به کار گرفته می شوند بسیار کاربرد دارند. به طور کلی می توان گفت قیمت این کالا ها نظیر دیگر وسایل برقی خانگی، تحت تاثیر نوساناتی در بازار قرار گرفته است که در اثر متغیر شدن نرخ ارز و دلار به وجود آمده است و به همین دلیل نمی توان قیمت ثابتی را برای آن ها بیان نمود.

 
 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

ناتینگ فون ۲ «پریمیوم‌تر» از ناتینگ فون ۱ خواهد بود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، کارل پی، بنیان‌گذار و …