تک تایمز : مردی با روفرشی میلیونر شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

من توانستم با روفرشی زندگی خود را از نو بسازم و یک زندگی خوب و عالی بسازم به همین جهت به شما نیز این محصول را معرفی می کنم و شما نیز با روفرشی که بازار خیلی خوبی دارد زندگی خود را بسازید.

 

روفرشی ۱۲ متری نیکزاد
یکی از بهترین انواع روفرشی ۱۲ متری نیکزاد مدل میلاد زرین است که در شهر یزد تولید می شود ضخامت و دوام این روفرشی بسیار زیاد می باشد و فوق العاده نیز زیبا و خوش نقش و مگار است.

اگر فرش جدیدی برای خانه بخربد خواهید دید که بعد از مدتی دچار پا خوردگی می شود و از حالت اولیه و زیبایی بافت از بین می رود برای جلوگیری از این امر روفرشی بهترین گزینه می باشد.

شهر یزد جزء تولید کنندگان برتر روفرشی در ایران می باشد که در عرصه ی صادرات نیز بسیار موفق بوده است و روفرشیهای درجه یک و زیبای خود را به سراسر کشور ارسال می کند.

 

روفرشی شانل
انواع دیگر روفرشی شانل وجود دارد که به آن کشدار می گویند دور تا دور روفرشی با کش کار شده تا بتوان آن را دور فرش محکم کرد این مدل بسیار پر طرفدار است و علت آن هم طرز استفاده از آن است ازخصوصیات مهم این روفرشی می توان به جمع نشدن آن و محافظت کامل از تمام زوایای روفرشی اشاره کرد.

روفرشی به راحتی قابل استفاده است و شستشوی آن نیز با مواد شوینده بسیار راحت می باشد نخهای استفاده شده برای تولید روفرشی بسیار متفاوت هستند و این موضوع بر قیمت آن تاثیر گذار است.

روفرشیهای کشدار در انواع جنسهای نخ و پنبه، مخمل، ترمه و ابریشم تولید می شود و بازار فروش بسیار خوبی دارد. بهتر است برای رنگهای روشن فرش از رنگ هماهنگ و برای فرشهای تیر از روفرشی تیره استفاده کنید اگر در خانه کودک دارید و مدام در حال جمع کردن و تمیز کردن فرش هستید تا مبادا که کثیف شود از روفرشی تیره استفاده کنید.

 روفرشی طرح ترکمن
امروزه روفرشی طرح ترکمن بسیار مورد استفاده است و در شهر فرش نیز انواع مختلف آن به فروش می رسد. روفرشی پارچه ای با ضخامت فوق العاده بالایی می باشد که از فرش در مقابل آلودگی محافظت می کند و کثیفی را به خود جذب کرده و مانع از آسیب رسیدن به فرش می شود.

در ضمن در جلوگیری از پاخوردگی و سوراخ شدن فرشها توسط اشیاء گرم مانند ذغال نیز پیش گیری می کند به این شکل می شود با صزف هزینه ایی اندک از فرشهای خود محافظت کنیم.

کاربرد و کیفیت روفرشیها و تنوع آنها با یکدیگر بسیار متفاوت است و انواع مختلف نیز دارد امروز رقابت در بین تولید کنندگان بسیار زیاد شده است و باعث ایجاد طرح و تنوع بیشتر در این محصولات شده است.

 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

همراهی همراه اول با زلزله‌زدگان خوی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، به گزارش اداره کل …