تک تایمز : ویندوز ۱۱ حالا از اندروید ۱۳ بتا پشتیبانی می کند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

قابلیت پشتیبانی از اندروید ۱۳ برای سیستم‌عامل ویندوز ۱۱ ارائه شد. این قابلیت به‌صورت نسخه بتا برای تست‌کنندگان ارائه شده است و کاربران می‌توانند تا زمان عرضه رسمی، آن را امتخان کنند. 

مایکروسافت اخیر یکپارچه‌سازی اندروید با ویندوز ۱۱ را در قالب زیرسیستم ویندوز برای اندروید، یا همان WSA ارائه کرده بود و حالا کاربران اندروید ۱۳ می‌توانند از این یکپارچه‌سازی بهره ببرند. 

برنامه زیرسیستم ویندوز برای اندروید که اخیرا ارائه شده است به کاربران اجازه اجرای اپلیکیشن‌ها اندرویدی را روی ویندوز می‌دهد و بسیار مفید و کاربردی است. حالا این زیرسیستم به‌طور آزمایشی برای ویندوز ۱۳ ارائه شده است و البته تغییراتی نیز در این نسخه صورت گرفته است که یکی از آن‌ها که زمان شروع ۵۰ درصد کاهش یافته است. بهبودهایی نیز برای تغییر ساییز اپلیکیشن‌ها و پایداری کلیپ‌بورد ارائه شده است. 

قابلیت بعدی زیرسیستم جدید ویندوز امکان باز کردن فایل‌های رسانه‌ای است. لیست میانبرها نیز ساده‌تر شده‌اند‌. یک دستور جدید wsaclient.exe/shutdown نیز ارائه شده که به شما اجازه خاموش کردن خودکار زیرسیستم را خواهد داد. 

مایکروسافت برای بهبود زیرسیستم‌ جدید از بازخورد کاربران استفاده خواهد کرد و کسانی که قصد استفاده از آن را دارند می‌تواند به وب‌سایت این شرکت مراجعه کنند. 

منبع: Gizchina

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

ناتینگ فون ۲ «پریمیوم‌تر» از ناتینگ فون ۱ خواهد بود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، کارل پی، بنیان‌گذار و …