تک تایمز : بازی موبایلی Crash Bandicoot به‌زودی از دسترس خارج می‌شود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

سرورهای بازی On the Run که در مارس ۲۰۲۱ به صورت جهانی راه اندازی شد، در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ (۱۶ فوریه ۲۰۲۳) بسته می‌شود و پس از آن دیگر قابل تجربه نخواهد بود. کینگ همچنین اعلام کرد که از امروز، تمام خریدهای درون برنامه‌ای بازی غیرفعال خواهند شد. بازیکنان تا ۱۶ فوریه ۲۰۲۳ فرصت دارند تا از کریستال‌های بنفش مرتبط در بازی برای خرید درون برنامه‌ای استفاده کنند.

کینگ در بیانیه‌ای گفت: «جان بخشیدن به شخصیت‌های Crash اهمیت زیادی داشت و ما صمیمانه عاشق ساخت این بازی بودیم. از اینکه وقت خود را با ما سپری کردید متشکریم و امیدواریم در یک بازی دیگر به ما بپیوندید.»

پس از ماه‌ها گمانه‌زنی، بازی جدید Crash Bandicoot در مراسم The Game Awards در اوایل ماه جاری معرفی شد. این بازی که توسط استودیو سازنده Crash Bandicoot 4 با نام تویز فور باب (Toys For Bob) ساخته می‌شود، Crash Team Rumble نام خواهد داشت. این بازی عنوانی پلتفرمینگ مبتنی بر بازی تیمی است که در آن بازیکنان شخصیت‌های قهرمان یا تبهکار را در یک تیم کنترل می‌کنند.

در لابه‍‌‎لای توضیحات رسمی بازی آمده است: «به قهرمانان و شروران جهان Crash بپیوندید تا در یک تیم حماسی در مسابقات قهرمانی جزیره بدرخشید.»

 

منبع : آخرین خبر

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

اولین توافق‌نامه هوش مصنوعی در بین آمریکا و اروپا امضا شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، ایالات متحده و اتحادیه‌ی …