یک زن چینی می گوید گوشی آیفون ۱۲ پروش از یک ساختمان ۲۶ طبقه افتاده و هیچ آسیبی ندیده است

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

یک زن چینی گفته است که گوشی آیفون ۱۲ پرو او از یک ساختمان ۲۶ طبقه سقوط کرده و هیچ آسیبی به آن وارد نشده است. این یک اتفاق نادر است چراکه ارتفاع یک ساختمان ۲۶ طبقه چیزی حدود ۸۰ متر می‌شود و بسیار بعید است که یک گوشی بتواند از چنین ارتفاعی جان سالم به در ببرد. 

این زن چینی می‌گوید که در بالای یک ساختمان ۲۶ طبقه بود که گوسی‌اش از دست‌اش سر خورد و او همانجا با خودش گفت که گوشی‌ام از دست رفت و حتی تکه‌هایش را هم نمی‌توانم پیدا کنم. اما او و اطرافیانش وقتی به پایین ساختمان رسیدند با کمال تعجب دیدند که گوشی آیفون ۱۲ پرو زنه حتی خش هم برنداشته و کاملا سالم است. این اتفاق باعث تعجب همه افراد حاضر در صحنه شد. 

همه ما تاکنون داستان‌های عجیبی از گوشی‌های آیفون اپل شنیدیم، مثلا گفته شده یک‌گوشی آیفون در داخل توالت افتاده و‌ چیزیش نشده یا توی رودخانه افتاده و هیچ آبی توش نرفته و سالم مانده و حتی در یک مورد گفته شده که آیفون از هواپیما افتاده و‌ صدمه‌ای ندیده است. این نشان می‌دهد که اپل واقعا گوشی‌هایش را سخت و مقاوم می‌سازد و این شرکت اهمیت زیادی به این موضوع می‌دهد. 

البته به نظر می‌رسد گوشی آیفون ۱۲ پرو این زن قابلیت‌های محافظتی خوبی داشته است و مثلا پنل پشتی آن از جنس سوپر سرامیک بوده و فریم آن از جنس استیل ضدزنگ بوده است. بنابراین کیفبت ساخت این ‌گوشی تاثیر به‌سزایی در مقاومت آن داشته است. 

با این حال، سقوط از ارتفاع ۸۰ متری چیزی نیست که یک گوشی بتواند از آن جان سالم به در ببرد اما ظاهرا اپل توانسته با گوشی‌هایش چنین چیزی را رقم بزند. نظر شما درباره این موضوع چیست؟

منبع: Gizmochina

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

راهنمای خرید بهترین گوشی سامسونگ از ۳ میلیون تا ۵۰ میلیون تومان [بهمن ۱۴۰۱]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، سامسونگ یکی از پیشتازان …