پربازدیدترین لپ تاپ‌های بخش محصولات زومیت در سال ۲۰۲۲

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

در یک سال اخیر برندهای متعددی لپ تاپ جدید عرضه کردند تا انواع نیازها را پوشش دهند. برخی از برندها با پای‌بندی به سنت‌هایشان قوی‌ترین سخت‌افزارها را ترکیب کردند تا دستگاهی قابل‌حمل برای گیمرهای حرفه‌ای بسازند. شماری از برندهای دیگر ترجیح دادند روی نیازهای کاربران عمومی تمرکز کنند و یک‌سری برندها لپ تاپ‌هایی ساختند که در زمینه‌ی طراحی ظاهری حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

در حال حاضر عمدتاً دو نوع لپ تاپ در بازار به فروش می‌رسد: لپ تاپ‌های ویندوزی ساخت شرکت‌هایی مثل مایکروسافت، لنوو و ایسوس و لپ تاپ‌های مبتنی‌بر سیستم‌عامل macOS که توسط اپل تولید می‌شوند. شماری از لپ تاپ‌های ویندوزی طراحی تبدیل‌پذیر دارند، به این معنی که می‌توان از آن‌ها به‌عنوان تبلت نیز استفاده کرد.

ایرانی‌ها به لپ تاپ علاقه‌ی زیادی دارند، اما پایین بودن قدرت خرید باعث شده است تهیه‌ی لپ تاپ جدید کار بسیار دشواری باشد

تعداد علاقه‌مندان به لپ تاپ در ایران بسیار زیاد است، اما شرایط بازار به سمتی پیش رفته که اکنون کمتر کسی توانایی تهیه‌ی لپ تاپ جدید دارد؛ با این‌وجود، اکثر لپ تاپ‌ها در بخش محصولات عصر اطلاعات بسیار پربازدید بوده‌اند. ما در بخش محصولات دسترسی به مشخصات فنی، تصاویر و تمام اطلاعات محصولات الکترونیکی ازجمله لپ تاپ را برای شما امکان‌پذیر کرده‌ایم. مقایسه‌ی جزءبه‌جزء محصولات یکی دیگر از قابلیت‌های کاربردی بخش محصولات عصر اطلاعات است.

دیتابیس محصولات عصر اطلاعات در سال ۲۰۲۲ میزبان لپ تاپ‌های جدیدی شد؛ از محصولاتی مثل مک بوک ایر M2 و مک بوک پرو M2 گرفته تا لپ تاپ‌های گیمینگ ایسوس و لنوو. در این بین، مخاطبان عصر اطلاعات به یک‌سری لپ تاپ‌ها توجه بیشتری نشان دادند.

مطابق‌با آمار، لپ تاپ‌های اپل توانسته‌اند بیشتر جایگاه‌های فهرست ۱۰ لپ تاپ پربازدید سال ۲۰۲۲ بخش محصولات عصر اطلاعات را در اختیار بگیرند. اکثر لپ تاپ‌های پربازدید عصر اطلاعات را اپل تولید کرده است و این موضوع به‌وضوح نشان می‌دهد ارزشمندترین برند دنیا تا چه حد در ایران طرفدار دارد، آن هم در روزهایی که تهیه‌ی مک بوک بسیار دشوارتر شده است.

اکثر برندها در گذر زمان پیشرفت قابل‌توجهی تجربه کرده‌اند و امروز اگر وارد بازار شوید،‌ با گزینه‌های باکیفیت متعددی روبه‌رو خواهید شد. لپ تاپ خوب در کنار جذابیت ظاهری، تعادل مناسبی بین قدرت پردازشی و مصرف انرژی برقرار می‌کند. یکی از عواملی که به دیده شدن لپ تاپ‌های اپل کمک کرده، بهره‌مندی از پردازنده‌ای است که در عین پرقدرت‌بودن، کم‌مصرف است. لپ تاپ‌های اپل در زمینه‌ی شارژدهی جزو بهترین‌های بازار هستند.

در بین فهرست ۱۰تایی عصر اطلاعات، نام محصولاتی از لنوو و ایسوس نیز به چشم می‌خورد. در ادامه نگاهی به پربازدیدترین لپ‌ تاپ‌ها در بخش محصولات عصر اطلاعات می‌اندازیم.

۱۰. لنوو لیجن ۵

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

ناتینگ فون ۲ «پریمیوم‌تر» از ناتینگ فون ۱ خواهد بود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، کارل پی، بنیان‌گذار و …