بدترین محصولات فناوری ۲۰۲۲ از نگاه تحریریه زومیت

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

دیگر در حال گذراندن روزهای پایانی ۲۰۲۲ هستیم و به‌زودی این سال میلادی نیز به پایان می‌رسد. گویی همین دیروز بود که چشم به راه سال جدید بودیم تا ببینیم شرکت‌های بزرگ فناوری چه محصولاتی معرفی خواهند کرد.

همانطور که می‌دانید، فناوری با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت است و در سال جاری نیز شاهد معرفی محصولات بسیاری بودیم. امسال کالاهای زیادی به جهانیان معرفی شدند؛ شماری از آن‌ها زندگی روزمره را ساده‌تر می‌کنند، برخی دیگر روی بهره‌وری تمرکز دارند و بعضی در تلاشند آخرین دستاوردهای انسان مدرن را به رخ بکشند.

اما باید اعتراف کنیم که ۲۰۲۲ برای دنیای فناوری و طرفدارانش سال جذابی نبود. محصولات متعددی معرفی و پس از دوران کرونا مراسم‌ها دوباره حضوری برگزار شدند. اما تعداد گجت‌ها و دستگاه‌های هوشمندی که توجه افراد جهان را به خود جلب کند زیاد نبود.

عصر اطلاعات معمولا در فاصله‌ی کوتاهی پس از عرضه‌ی گجت‌های پر اهمیت، آن‌ها را به‌طور عمیق بررسی می‌کند. امسال بررسی‌های پرتعدادی منتشر کردیم تا به شما برای خرید بهتر کمک کنیم. حال در این مقاله تصمیم گرفتیم از اعضای تحریریه عصر اطلاعات سوال کنیم که کدام محصول به نظر آن‌ها بدترین مورد معرفی شده در سال ۲۰۲۲ بود.

تا انتهای این مقاله همراه عصر اطلاعات باشید.

مسعود یوسف‌نژاد

سرفیس استودیو ۲ پلاس

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

رک شبکه چیست؛ معرفی رک و انواع آن

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، همان‌طورکه گفته شد، رک‌های …