کسب و کاری پولساز که کشف کردم

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

همیشه کار کنید و بکوشید تا جامه افتخار و عظمت را بپوشید، همیشه در نظر داشته باشید که افتخارات تازه‌ ای به دست آورید زیرا افتخارات گذشته همچون شمشیری است که زنگ‌ زده و از رونق افتاده باشد. من با تجارت توانستم موفقیت های بسیاری را کسب کنم.

 

نقل در بازار
نقل در بازار یک شیرینی لذیذ و خوشمزه است که از قدیم و به صورت سنتی تهیه می شده است ما در این مقاله می خواهیم به مشخصات نقل در بازار بپردازیم و انواع نقل های موجود در بازار را معرفی کنیم.

به طور کلی نقل از ترکیب مغز خشکبار مختلف و شکر تهیه می شود و از انواع آن می توان نقل با خلال بادام، مغز پسته، مغز گرد و همچنین با گیاهان مختلف مانند گل محمدی و گشنیز نام برد.

همچنین می توان نقل های ساده، زعفرانی و شکلاتی را نیز از انواع دیگر نقل ها نامید به طور کلی نقل ها را می توان از نظر اندازه در دو دسته نقل های ریز و درشت دسته بندی کرد.

یکی از انواع نقل ها، نقل های ریز خلال بادامی هستند که علاوه بر مصرف خوراکی مصرف تزئینی نیز دارند که در گذشته در مراسمات مختلف برای ابراز خوشحالی و خیر مقدم، نقل را بر سر شخص وارد شونده در مجلس می پاشیدند.

 

نقل ترابی ارومیه
نقل ترابی ارومیه معروف ترین سوغات ارومیه است که در انواع طعم و رنگ و اندازه یافت می شود نقل ترابی را می توانید در طعم های: زعفرانی، دارچینی، بیدمشکی، گل محمدی، زنجبیلی تهیه کنید همچنین این نقل به دلیل استفاده از مواد طبیعی در آن فواید سلامتی زیادی دارد.

در مغز این نوع نقل از گردو و بادام استفاده می شود و بسیار خوشمزه است مواد تشکیل دهنده نقل شامل شکر،گلاب یا گل محمدی،هل و آب است و در تولید آن از مواد مصنوعی و طعم دهنده های رنگی و مصنوعی استفاده نمی شود.

 نقل خوراکی
معمولاً برای تولید نقل خوراکی از مغز خشکبار استفاده می شود به همین علت مصرف آن می تواند برای گروه های سنی مختلف از جمله کودکان به شدت خوشایند و دلپذیر باشد.

این محصول خوراکی پرطرفدار در طعم های مختلفی از جمله زعفرانی، وانیلی، شکلاتی، دارچینی، زنجبیلی، گل محمدی و غیره تولید شده است و درنتیجه می توان گفت جوابگوی ذائقه های متنوع افراد می باشد.

خرید و فروش نقل خوراکی تا حدودی سود ده و پررونق است زیرا در طعم های مختلفی تولید شده و می تواند برای ذائقه های مختلف، بسیار محبوب باشد از طرفی با مصرف این محصول می توان انرژی و کالری زیادی را دریافت نمود.

 
 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

بهره‌برداری رسمی همراه اول از سامانه بیسیم آواک

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، هنگام کار با کامپيوتر، …