پرواز ترکیش استانبول تهران- علی بابا

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

این شرکت هواپیمایی به‌دلیل برخورداری از چند ویژگی جذاب در کانون توجه قرار گرفته است. اولین دلیل ارائه امکانات و خدمات مناسب به مسافران است. علاوه‌براین، هواپیماهای مدرن و مجهزی برای حمل مسافران در نظر گرفته است و مسافران می‌توانند امنیت پرواز رضایت‌بخشی را در‌کنار طعم خوشایند تمام غذاهای این ایرلاین تجربه کنند.

ویژگی جالب دیگری که در این ایرلاین به آن دقت شده، منو غذاهای آن است. این شرکت هواپیمایی انواع غذاهای سنتی ترکیه‌ای و بین‌المللی را با کیفیت مطلوب طبخ می‌کند و به مسافران ارائه می‌دهد. ناگفته نماند غذاهای سنتی آن از غذاهای دوران عثمانی الهام گرفته‌ است تا بتوانید امکانات مدرن و همراه با فناوری‌های روز را با غذاهایی سنتی و نوستالژیک هم‌زمان تجربه کنید. به‌عبارت‌دیگر، در پرواز با ایرلاین ترکیش می‌توانید در مدرن‌ترین هواپیماها به دل تاریخ سفر کنید و در شهر تاریخی و زیبای استانبول پیاده شوید.

محبوبیت این ایرلاین را فقط مسافران ایرانی تأیید نکرده‌اند؛ بلکه بسیاری از مجلات تخصصی در‌زمینه شرکت‌های هواپیمایی و مجلات گردشگری، بعد از بررسی کیفیت پرواز شرکت ترکیش ایرلاینز، آن را در رده بهترین شرکت‌های هواپیمایی جهان جای دادند. به‌همین‌دلیل، اگر شما هم برای خرید بلیط تهران استانبول و ایرلاین مناسب هنوز تردید دارید، با این توضیح می‌توانید به‌سراغ ترکیش ایرلاینز بروید و خودتان را برای سفری خاطره‌انگیز آماده کنید.

انواع کلاس‌های پروازی شرکت هواپیمایی ترکیش

یکی دیگر از جذابیت‌های شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز، برخورداری از چند نوع کلاس پروازی متفاوت است. تنوع در انتخاب سفر با قیمت و شرایط متفاوت این امکان را برای تمامی مسافران فراهم می‌کند که با‌توجه‌به سلیقه و بودجه خود، صندلی و نوپرواز را انتخاب کنند.

به‌طورکلی، این شرکت هوایی دو نوع کلاس پروازی بیزینس کلاس و پرواز اکونومی دارد. در پرواز بیزینس کلاس که قیمت گران‌تری دارد، به‌راحتی می‌توانید سفری آرام همراه با فضای کافی و مناسب را تجربه کنید. پرواز بیزینس کلاس این شرکت گزینه مناسبی برای مسافرانی محسوب می‌شود که در طول سفر به فضایی آرام نیاز دارند. بنابراین، می‌توان گفت در بیشتر مواقع این کلاس پروازی مناسب تجّاری است که به استانبول و ترکیه زیاد تردد می‌کنند و دوست دارند در طول سفر آرامش کاملی تجربه کنند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

اولین توافق‌نامه هوش مصنوعی در بین آمریکا و اروپا امضا شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، ایالات متحده و اتحادیه‌ی …