یخچال Infinite Line سامسونگ آب تصفیه‌شده و نوشیدنی خنک تهیه می‌کند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

بدنه‌ی یخچال از آلومینیوم پریمیوم تولید شده است که در برابر فرورفتگی و خط‌و‌خش از خود مقاومت نشان می‌دهد. همچنین لکه‌های مختلف به‌راحتی از روی بدنه‌ی یخچال پاک می‌شوند.

Infinite Line در بخش داخلی‌اش از سیستم خنک‌کننده‌ی پرقدرت و چراغ‌های پرنور استفاده می‌کند. یخچال و فریزر Infinite Line مجموعا ۸۰۴ لیتر گنجایش دارند و محفظه‌ی نوشیدنی می‌تواند حداکثر ۱۰۱ بطری را در خود جای دهد.

Infinite Line سامسونگ به فناوری Auto Open Door مجهز است تا بتوان به‌سادگی و از طریق یک لمس ساده، در یخچال را باز کرد. بهره‌مندی از حسگر داخلی بدین معنی است که یخچال دستگیره ندارد. این یخچال در هر زمان آبِ تصفیه‌شده‌ی خنک تأمین می‌کند و به‌لطف ابزاری ویژه به کاربران امکان می‌دهد با میوه‌ها یا گیاهان مدنظر خود، نوشیدنی‌های خوشمزه تهیه کنند. یخچال سامسونگ ابزار یخ‌ساز نیز دارد و یخ‌ها را به دو شیوه‌ی توپی یا مکعبی می‌سازد.

سامسونگ در آستانه‌ی رویداد CES 2023 یخچال جدیدی رونمایی کرده است که از نمایشگر عمودی ۳۲ اینچ استفاده می‌کند.

یخچال جدید سامسونگ نمایشگر ۳۲ اینچ لمسی دارد

یخچال Infinite Line به سیستم ویژه‌ای مجهز است که به گفته‌ی سامسونگ، ذخیره‌ی انواع مواد غذایی را ممکن می‌کند. در این حالت می‌توانید در دو ناحیه‌ی مختلف یخچال دمای متفاوتی اعمال کنید. محفظه‌ی نوشیدنی از سه حالت دمایی پشتیبانی می‌کند.

Infinite Line با محصولات اکوسیستم SmartThings سامسونگ سازگاری دارد و به‌لطف قابلیت SmartThings Sommelier at Home و SmartThings Cooking بهترین ترکیب غذا و نوشیدنی را به کاربر توصیه می‌کند. قابلیت SmartThings Energy به شما امکان می‌دهد روی مصرف برق یخچال نظارت کنید و با یک‌سری کارها، هزینه‌ی برق ماهانه را کاهش دهید.

سامسونگ قیمت یخچال Infinite Line را اعلام نکرده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

راهنمای خرید بهترین گوشی سامسونگ از ۳ میلیون تا ۵۰ میلیون تومان [بهمن ۱۴۰۱]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، سامسونگ یکی از پیشتازان …