تلویزیون ۹۷ اینچی M3 OLED ال‌جی بدون هیچ‌گونه ورودی صدا و تصویر معرفی شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

نخستین‌بار است که شرکتی کلیه‌ی اتصالات مرسوم سیمی را به‌نفع اتصال بی‌سیم کنار می‌گذارد؛ چرا که اتصالات بی‌سیم از بروز اختلال در انتقال صدا و تصویر مصون نیستند و برهمین اساس شرکت‌ها معمولا از آن دوری می‌کنند.

ال‌جی می‌گوید واحد تحقیق و توسعه‌اش الگوریتمی را یافته است که «به‌سرعت بهینه‌ترین مسیر برای انتقال [سیگنال] را شناسایی می‌کند». کره‌ای‌ها مدعی هستند الگوریتم جدیدشان می‌تواند با تشخیص تغییرات در محیط مجاور خود مانند عبور افراد یا حیوانات خانگی، به‌سرعت مسیر انتقال سیگنال را نیز تغییر دهد.

ال‌جی اذعان دارد که خریداران تلویزیون M3 برای کارکرد صحیح سیستم انتقال بی‌سیم سیگنال، باید تغییراتی را در محیط ایجاد کنند. آنتن‌های باکس Zero Connect برای انطباق با محل نصب تلویزیون، قابلیت چرخش یا تغییر زاویه دارند و براساس تصاویر تبلیغاتی به‌نظر می‌رسد که این باکس باید در فاصله‌ی نزدیکی از تلویزیون و بدون وجود مانع در میانه‌ی دو دستگاه قرار گیرد.

تلویزیون M3 OLED با دستورهای صوتی نیز کنترل می‌شود؛ اما ال‌جی مشخص نکرده است که آیا این تلویزیون با دستیارهای دیجیتالی همچون گوگل اسیستنت و آمازون الکسا سازگاری خواهد داشت یا صرفا به دستیار دیجیتال خود ال‌جی محدود خواهد بود.

به‌لطف طراحی One Wall Design، تلویزیون M3 OLED درست‌مانند مدل G3 OLED، هنگام اتصال به دیوار، هیچ فاصله‌ای با آن نخواهد داشت.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

بهترین برنامه های قدم شمار؛ معرفی ۱۰ اپلیکیشن برای شمارش قدم‌ها

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، در زمان‌های نه‌چندان دور، …