سامسونگ تیزر تبلیغاتی یک گوشی مرموز گلکسی A با نمایشگر ۱۲۰ هرتزی را منتشر کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

ظاهرا سامسونگ قصد دارد به‌زودی یک گوشی جدید گلکسی A معرفی کند. این خبر را وب‌سایت سامسونگ در هند منتشر کرده است و حتی زمان معرفی این گوشی را ۱۸ ژانویه ذکر کرده است. این وب‌سایت چند تیزر تبلیغاتی نیز از این گوشی مرموز منتشر کرده است. 

ما هنوز نمی‌دانیم که نام این گوشی چه خواهد بود اما احتمال می‌رود که گوشی گلکسی A54 باشد. در یکی از تیزرها به نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز برای نمایشگر این گوشی اشاره شده است و این نشان می‌دهد که ما با یک گوشی پیشرفته روبه‌رو خواهیم بود. در ضمن، رنگ‌های این گوشی شامل مشکی، بورگندی و سبز خواهد بود و این‌ها همان رنگ‌هایی هستند که قبلا در رندرهای گلکسی A54 دیده شده بودند.  

البته هنوز هیچ چیز قطعی نیست و سامسونگ ممکن است در رویداد ۱۸ ژانویه خود گوشی دیگری مثل گلکسی A34 را معرفی کند. هرچند که این‌ گوشی طبق شایعات از یک نمایشگر ۹۰ هرتزی بهره خواهد برد. البته تناقض‌هایی بین تیزرهای امروز و شایعات قبلی درباره گلکسی A54 نیز وجود دارد. طبق شایعات، این گوشی یک رنگ سفید نیز خواهد داشت که در تیزرها به آن اشاره نشده است. از طرفی گفته می‌شود که نمایشگر آن ۶.۴ اینچی خواهد بود در حالیکه در تیزرها به نمایشگر ۶.۶ اینچی اشاره شده است. 

به هر حال، باید صبر کنیم و ببینیم که سامسونگ در رویداد ۱۸ ژانویه خود چه گوشی‌ معرفی می‌کند.

منبع: Gsmarena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

همراهی همراه اول با زلزله‌زدگان خوی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، به گزارش اداره کل …