بهترین برنامه های یوگا برای تمرین در منزل

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

یکی از بهترین برنامه‌های رایگان برای یوگا Gotta Yoga است که از برنامه‌های منتخب اپ استور و پلی استور نیز است.

تمرین‌های Gotta Yoga به دقت برای یادگیری یوگا در خانه یا هرکجا که دوست دارید، برنامه‌ریزی شده است. کلاس‌های یوگا توسط معلمان حرفه‌ای یوگا آموزش داده می‌شوند و برای هر سطحی مناسب است.

پلیر Gotta Yoga کلاس‌ها و آساناهای یوگا را به صورت ویدئو با صدا و متن نمایش می‌دهد. می‌توانید هز زمان که خواستید نمایش را مکث کنید یا فیلم را به عقب و جلو ببرید.

برای تشویق شما به ادامه تمرین با ادامه روند تمرینی، درخت یوگای شما رشد خواهد کرد. یک دانه برای درخت یوگا شما کاشته می‌شود و درختتان با هر تمرین تمام شده یوگا رشد خواهد کرد. شما می‌توانید درخت خود را از طریق فیس‌بوک، توییتر یا ایمیل به اشتراک بگذارید.

در پایان هر تمرین برنامه تمرینی به‌اضافه انرژی فعال سوخته‌شده و دقیقه‌های ذهن‌آگاهی ذخیره می‌شوند و این داده‌ها به‌خوبی با برنامه Health یکپارچه می‌شود. اگر اپل واچ دارید، ضربان قلب و انرژی فعال خود را در حین تمرین خواهید دید.

دانلود و استفاده از ایتن اپ رایگان است و شما به ۹ کلاس رایگان یوگا دسترسی خواهید داشت. درصورت تهیه اشتراک به تمام ۱۵۰ کلاس یوگا و ۱۰۰ وضعیت بدنی و همچنین تمام کلاس‌های یوگا، مدیتیشن‌ها و وضعیت‌های جدید آینده دسترسی پیدا خواهید کرد.

اپلیکیشن Yoga Down Dog

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

بهره‌برداری رسمی همراه اول از سامانه بیسیم آواک

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، هنگام کار با کامپيوتر، …