هرآنچه از گلکسی A54 و A34، میان‌رده‌های تازه نفس سامسونگ، انتظار داریم

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

گلکسی A53، در کنار دوربین اصلی خود، دارای لنز اولتراواید با سنسور ۱۲ مگاپیکسلی، حسگر تشخیص عمق ۵ مگاپیکسلی و لنز ماکرو با حسگر ۵ مگاپیکسلی بود. اما شایعات می‌گویند احتمالاً گلکسی A54 بدون سنسور تشخیص عمق عرضه شود و رندرهایی که اخیراً از دستگاه به بیرون درز کرده‌اند نیز این موضوع را نشان می‌دهند. اطلاعات فاش‌شده ادعا می‌کنند که دوربین اصلی دستگاه داده‌های عمق تصویر را نیز جمع‌آوری می‌کند، در نتیجه وجود سنسور مذکور غیرضروری به نظر می‌رسد.

در قسمت جلویی، گلکسی A54 باید دارای دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری ۴K باشد.

از سوی دیگر، هنوز مشخصات دوربین گلکسی A34 به بیرون درز نکرده است. نسل پیشین این دستگاه دارای دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال، لنز اولتراواید با حسگر ۸ مگاپیکسلی، لنز ماکرو با حسگر ۵ مگاپیکسلی و حسگر تشخیص عمق ۵ مگاپیکسلی بود. در رندرهای منتشرشده از گلکسی A34 نیز سنسور تشخیص عمق دیده نمی‌شود، در نتیجه احتمالاً مانند برادر بزرگترش بدون آن عرضه خواهد شد.

درنهایت، باید گفت که در تیزرهای تبلیغاتی سامسونگ از قابلیتی به نام «No Shake Cam» صحبت شده که به شما امکان می‌دهد بدون تاری در حین حرکت ویدئو ضبط کنید.

طراحی

همانطور که چندین بار در مقاله اشاره کردیم، رندرهای گلکسی A54 و A34 در فضای مجازی منتشر شده‌اند و به همین دلیل طراحی ظاهری هر دو را دیده‌ایم. از آن‌جایی که آن‌ها از یک خانواده هستند، طراحی مشابهی دارند.

بیایید از گلکسی A54 شروع کنیم که حدود یک ماه پیش اطلاعات و رندرهای آن فاش شد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

آموزش حذف پارتیشن درایو در ویندوز ۱۱

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، اگر یک یا چند …