دفترهایی که بال پروازم به سوی موفقیت شدند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

ماجرای من از جایی شروع شد که تصمیم گرفتم زندگی ام را تغییر دهم و فعالیتی جدید را شروع کنم من با آغاز فعالیت در حوزه ی انواع دفاتر توانستم با سود های کلانی که بدست می آورم زندگی را تغییر دهم بنابر این تصمیم گرفتم چند دفتر پرسود را به شما معرفی کنم پس با من همراه باشید.

 

دفتر ساده دولتی
صحافی منگنه ای یکی از مشخصات دفتر ساده دولتی است که برگه های آن با منگنه به یکدیگر وصل شده اند و استحکام کمی دارند دفتر ساده دولتی به صورت تک خط تولید می شود و به دلیل قیمت خوبی که دارد بسیار پرفروش بوده و طرفداران زیادی دارد.

تنوع در طرح و رنگ، یکی دیگر از ویژگی های بارز این نوع دفترها است که سلیقه های متفاوت را پوشش می دهد کاغذ به کار رفته در دفتر ساده دولتی کیفیتی قابل قبول دارد و در بسته های ۴۰ برگ، ۶۰ برگ، ۸۰ برگ و ۱۰۰ برگ تولید می شود.

 

دفتر زبان ۵۰ برگ
اگر به دنبال دفتر زبان ۵۰ برگ با قیمت عالی هستید، این مجموعه انواع دفاتر زبان انگیسی را با طرح و رنگ های مختلف در ابعاد و سایز دلخواه با قیمتی مناسب و با تخفیفی عالی تولید و عرضه داشته است همچنین به این نکته می شود اشاره کرد شروع قیمت دفتر زبان ۵۰ برگ از ۱۸ هزار تومان الی ۴۸ هزار تومان متغیر است که نوع قیمت بر اساس طرح ساده و فانتزی آن فرق می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت دفتر زبان ۵۰ برگ می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشید برای خرید دفتر زبان موارد مختلفی مانند تعداد برگ ها، نوع صحافی، رنگ دفتر، طرح روی جلد و همچنین جنس جلد آن را باید در نظر داشت در حال حاضر در بازار انواع دفتر زبان ۵۰ برگ با طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی موجود می باشد.

 دفتر شصت برگ
آخرین ارقام تعیین شده برای فروش انواع دفتر شصت برگ به دلیل بالا رفتن نرخ مواد اولیه طبیعتا به نسبت گذشته با افزایش روبرو شده است به طور کل می توان گفت که حجم شصت برگ برای یک دفتر در جهت راه انداختن یکسری از امور کفایت کرده و به همین دلیل حجم فروشش زیاد می باشد امروزه دفاتر در حجم های ۴۰ الی ۲۰۰ برگ تولید و توزیع می شوند که حجم ۶۰ برگ از طرفداران به نسبت بیشتری برخوردار است.

دفترهای شصت برگ در مدل های سیمی و معمولی و طرح های مختلف در اختیار مشتریان قرار گرفته و دست خریداران برای تهیه دفتر متناسب با سلیقه شان باز می باشد دفترهای شصت برگ از نظر نوع صحافی جنس ورقه آنها و شکل و شمایلی که دارند مورد دسته بندی قرار می گیرند دفاتر منگنه ای از نرخ پایین تری به نسبت انواع سیمی برخوردار هستند ولی طبیعتا استفاده از دفترهای شصت برگ سیمی راحت و لذتبخش تر است.

 

 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

همراهی همراه اول با زلزله‌زدگان خوی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، به گزارش اداره کل …