ايتنا – باورهای سمی کشنده موفقیت

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

باورها و عقاید ما نقش تعیین کننده ای در سعادت و رستگاری یا شقاوت و ذلت ما دارند. شما اگر باورهای خود را به سمت رستگاری قرار دهید قطعا می توانید در هر مسیری که قدم می گذارید به ثروت برسید. من باورهای سمی را از خود دور کردم و باور رسیدن به ثروت را در ذهنم تقویت کردم و توانستم به کمک تجارت در مدت زمانی بسیار کوتاه به موفقیت برسم.

 

حنا صادراتی
حنا صادراتی از گیاهی همیشه سبز با گل های سفید رنگ کوچک معطر تولید می شود که کاربرد های زیادی در زمینه های درمانی و تزئینی دارد.

از حنا در کشور مصر برای رنگ کردن ناخن پوست و مو استفاده می کردند همچنین در فرآیند مومیایی کردن نیز به کار برده می شد.

حنا درختی کم ارتفاع و باریک است که در مناطقی با آب و هوای خشک و گرمسیر رشد می کند برگ های این این گیاه خواص دارویی بسیاری دارند که به عنوان درمان کننده قوی در طب سنتی در سراسر جهان شهرت دارد.

اصلی ترین موادی که باید در همه انواع آن مورد استفاده قرار بگیرد حنا معمولی است که با ترکیب دیگر مواد طبیعی برای مصارف گوناگون تولید شده و در بازار عرضه می شود.

 

حنا سبز
در زمان خرید حنا سبز توجه داشته باشید که برای چه کاری به آن نیاز دارید اگر به منظور خنک کنندگی و طراوت به بدنتان است به شما پیشنهاد می کنیم که از حنا معمولی که به رنگ سبز است استفاده کنید.

برای رنگ کردن مو و ناخن همچنین طراحی موقت روی بدن با توجه به سلیقه خودتان می توانید حنا قهوه ای یا قرمز را خریداری کنید.

نکاتی که گفته شد در خرید این محصول اهمیت زیادی داشته چرا که استفاده اشتباه از حنا می تواند نتیجه مطلوب شما را نداشته باشد و مانع از رسیدن به خواسته شما بشود.

 حنا شابلون
این محصول به روش های مختلفی تهیه و تولید و در بازار عرضه می شود به غیر از مراکز فروش حنا شابلون می توانید آن را در بازار های محلی و سنتی کوچک نیز پیدا کنید.

قیمت گذاری هر کدام از انواع این محصول به طریقی انجام می شود به طور مثال شما این امکان را دارید که با توجه به نیاز خودتان ترکیبات حنا را انتخاب کرده و مصرف نمایید.

مواردی که گفته شد از نمونه عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی هستند و تیم ما برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان به شما این امکان را می دهد که با برقراری تماس جهت دریافت مشاوره و خرید این محصول اقدام فرمایید.

 

 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

بهترین برنامه های قدم شمار؛ معرفی ۱۰ اپلیکیشن برای شمارش قدم‌ها

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، در زمان‌های نه‌چندان دور، …