با افکار نوین مسیر جدید ثروتمندی را کشف کردم

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

 شروع راه‌ های جدید سخت است. اما نه به‌سختی تحمل شرایط نامناسب و ازدست‌رفته و افسوس خوردنمان دیگر فایده ای ندارد. پس از همین حالا تصمیم بگیرید میخواهید ساکن و بی رشد باشید یا با انگیزه فنا ناپذیر به سوی موفقیت گام بردارید. من هم روزی تصمیم گرفتم هدفم را مشخص کنم و با برنامه ریزی موفقیتم را در آن مسیر کسب کنم. پس دل به دریا زدم و تجارتم را آغاز کردم. حال یک تاجرموفق هستم و در ادامه قصد دارم شما عزیزان را با محصولاتم آشنا کنم.

 

 

قیر امولسیون
قیر امولسیون یک نوع سیستم دو فازی متشکل از قیر، آب و مواد افزودنی مختلف است که تشکیل و تثبیت ذرات ریز قیری پراکنده در محلول آبی را تسهیل می کند. معمولاً در این فرمول از یک بایندر هیدروکربنی (معمولاً قیر آسفالتی) که به عنوان یک فاز پراکنده یا ناپیوسته عمل می کند در محلول آب استفاده می کنند. قیر امولسیون را بدون پیش گرمایش می توان در راهسازی و ساختمان استفاده کرد و باعث صرفه جویی منابع انرژی و بالا رفتن کیفیت شد. همچنین به دلیل اینکه دارای ویسکوزیته بالایی می باشد می‌تواند با محیط سازگاری مطلوب از خود نشان دهد و این محصول دارای رنگ سیاه بوده و همچنین فاقد هرگونه نا خالصی می باشد.

 

قیر بشکه ای ۲۲۰ لیتری
قیر بشکه ای ۲۲۰ لیتری باید گفت این ماده سیاه رنگ از مواد اولیه و ترکیبات خاصی در تولید آن استفاده شده که با وجود کاربرد فراوان از عملکرد بسیار عالی برخوردار می باشد. شایان ذکر است این ماده سیاه رنگ خاصیت چسبندگی بالایی دارد که جهت عایق کاری و محکم کاری در راه سازی و جاده سازی از کاربرد و اهمیت زیادی برخوردار بوده که با کیفیت بالا و به صرفه در بازار یافت می شود و این محصول اکثرا برای مصارف تولید آسفالت جاده ها و خیابان ها استفاده می شود. امروزه قیر بشکه ای ۲۲۰ لیتری از کاربرد زیادی در صنایع مختلف برخوردار می باشد که با کیفیت بالا و قیمت منصفانه توانسته نیاز این صنایع را برآورده سازد.

 قیر امروز
قیر امروز در برابر بخار آب و رطوبت دارای درجه مقاومت مطلوبی است. از مشخصات این محصول این می باشد که در محیط های متفاوت با محیط سازگار بوده و فاقد آلودگی می باشد. قیر ها در عین تفاوتی که دارند، می توان آن ها را در نفوذناپذیری در برابر آب و حالت چسبندگی مشترک دانست. اگر در شناخت قیر و انواع آن، سر رشته ندارید، بهتر است خرید خود را از افرادی مطمئن و شناخته شده انجام دهید تا محصولی با کیفیت و مرغوب را دریافت نمایید.

 

 
 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

همراهی همراه اول با زلزله‌زدگان خوی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، به گزارش اداره کل …