صرافی ارز دیجیتال والکس؛ اولین صرافی ارائه‌کننده‌ ربات معامله‌گر در ایران

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

این ربات استراتژی نوسان‌گیری از بازار را به‌خوبی اجرا می‌کند. کاربر با تعیین پارامترهای مورد‌نیاز بات به او دستور می‌دهد در بازه‌ی زمانی مشخص و به تعداد مشخص معامله‌ی خرید در قیمت پایین و فروش در قیمت بالا انجام دهد.

ربات گرید بی‌نهایت

این ربات برای بازارهای گاوی طراحی شده است. زمانی‌که روند قیمت یک ارز صعودی باشد، کاربر با کمک این ابزار می‌تواند از نوسان‌های کوچک و کوتاه‌مدت بازار استفاده کند و سود بیشتری به‌دست آورد.

ربات اسمارت ری‌بالانس

این ربات‌ به‌جای انجام معاملات فعال، به‌طور‌ویژه‌ روی ایجاد و حفظ پورتفو کاربران متمرکز است. کاربران به‌منظور خودکار‌سازی فرایندهای متداول و خسته‌کننده از چنین ربات‌هایی استفاده می‌کنند. برای مثال، تصور کنید که ربات اتوماسیون پورتفوی شاخصی دارد که سبدی از ۲۰ سکه برتر را بر‌اساس ارزش بازار باید تشکیل دهد. هنگامی‌که قیمت ارز دیجیتال نوسان می‌کند، ربات به‌طور‌خودکار با فروش دارایی‌هایی که عملکردشان ضعیف است، سبد مالی سرمایه‌گذار را متعادل‌سازی می‌کنند.

اپلیکیشن والکس و بات معامله‌گر؛ ترکیب همیشه برنده!

اپلیکیشن والکس، یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های حوزه‌ی ارزهای دیجیتال، در‌حال‌حاضر مشغول سرویس‌دهی به چندین هزار کاربر است. این اپلیکیشن قدرتمند به کاربران کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن فعالیت‌های خود در بازار ارزهای دیجیتال را مدیریت کنند.

ربات معامله‌گر والکس هم مثل تمام سرویس‌های دیگر این صرافی روی این اپلیکیشن در‌اختیار کاربران قرار دارد. کاربرانی که اپلیکیشن والکس را در‌اختیار داشته باشند، می‌توانند با سرعت بسیار زیاد و در امنیت کامل ربات‌های معامله‌گر خود را مدیریت کنند. پویایی و سرعت عمل این اپلیکیشن به کاربران کمک می‌کند تا کمترین هدر‌رفت زمان را حین انجام فعالیت‌های خود تجربه کنند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

رک شبکه چیست؛ معرفی رک و انواع آن

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، همان‌طورکه گفته شد، رک‌های …