اعتراف شوکه‌کننده ایلان ماسک درباره دوج کوین

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

ظاهراً ماسک سعی دارد با ادعای اینکه او کسی بود که دوج را آزاد کرده است، از آهنگ معروف برای رساندن مقصود خود بهره ببرد. بااین‌حال، وی به‌جای واژه‌ی سگ از واژه‌ی دوج استفاده کرده است.

مشارکت ماسک در رشد دوج کوین

ماسک در دو سال گذشته یکی از بزرگ‌ترین حامیان دوج کوین بوده است. او در سال ۲۰۲۱ به رالی بسیار چشمگیر افزایش قیمت این رمزارز کمک کرد تا جایی‌ که ارزش آن حتی به ۰٫۷۳ دلار رسید. او برای دستیابی به هدف خود، توییت‌هایی درمورد رمزارزها منتشر و دوج کوین را به‌عنوان دارایی رمزنگاری مردمی توصیف کرد.

ایلان ماسک علاوه‌بر تعریف و تمجید از دوج کوین، از این رمزارز به‌عنوان روشی برای پرداخت هزینه‌ها در سرتاسر شرکت‌های تحت مالکیت خود از جمله تسلا و اسپیس‌ایکس بهره گرفته است. براساس گزارش TheCryptoBasic، مدیرعامل توییتر در ژانویه ۲۰۲۲ اطلاعیه‌ای در مورد امکان خرید برخی محصولات متفرقه ساخت تسلا را با دوج کوین منتشر کرد.

ماسک اخیراً با لحن شوخی، دوج را به‌عنوان مدیر اجرایی جدید توییتر معرفی کرده است. این سرمایه‌گذار پس‌ از نهایی شدن خرید توییتر و در اوج دوره‌ی زمستان رمزارزها با اشاره به ادغام دوج به‌عنوان روش پرداخت، به این ارز دیجیتال فرصتی دوباره داد.

ماسک در اکتبر سال گذشته امکان استفاده از دوج کوین را میان گزینه‌های روش‌های پرداخت پذیرفته‌شده معرفی کرد. تسلا نیز در سپتامبر ۲۰۲۲ پروژه‌ی Cyberwhistle را راه‌اندازی کرد که خرید آن فقط ازطریق دوج کوین امکان‌پذیر بود.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

نتفلیکس به شما اجازه خواهد داد از آیفون برای کنترل بازی ها روی تلویزیون استفاده کنید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، بلومبرگ گزارش داده است …