تماشا کنید: لپ تاپ مفهومی هیجان‌انگیز لنوو نمایشگر رول‌شدنی دارد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

لنوو لپ تاپ جدیدی در کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۲۳ به‌نمایش گذاشته است که می‌توان نمایشگر آن را به‌راحتی بزر‌گ‌تر کرد. این شرکت سال‌ها سابقه در صنعت لپ تاپ دارد و چندین بار محصولات نوآورانه رونمایی کرده است. لنوو افزون‌بر تولید لپ تاپ‌های تاشدنی، لپ تاپ دونمایشگره نیز می‌سازد و به‌نظر می‌رسد اکنون به دنبال ورود به بازار لپ تاپ‌های رول‌شدنی است.

لپ تاپ لنوو فعلاً در مرحله‌ی طرح مفهومی است و احتمال دارد که هرگز به‌صورت گسترده در بازار عرضه نشود. لنوو می‌گوید نمونه‌های آزمایشی مبتنی‌بر این طراحی را از مدتی پیش آزموده است، اما این نخستین نمونه‌ای محسوب می‌شود که می‌توان آن را به عموم مردم نشان داد.

بر اساس گزارش Android Authority، لپ تاپ لنوو در نگاه اول همچون لپ تاپ‌های مرسوم به نظر می‌رسد و بخش اضافی نمایشگرش به شیوه‌ای هوشمندانه در زیر کیبورد پنهان شده است. بدنه‌ی دستگاه کمی ضخیم‌تر از لپ تاپ‌های معمولی است.

لنوو دکمه‌ای ویژه در لبه‌ی سمت راست لپ تاپش قرار داده است که از طریق آن می‌توانید ابعاد صفحه‌نمایش را افزایش دهید. کارشناس Android Authority که از نزدیک با لپ تاپ کار کرده می‌گوید افزایش ابعاد صفحه‌نمایش به آرامی انجام می‌گیرد و صدای موتورهای داخلی تا حدی شنیده می‌شود.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

با نوکیا، از زمین تا ماه!

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، یکی از مدیران نوکیا …