مقایسه دوربین گلکسی S23 اولترا و آیفون ۱۴ پرو مکس

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

در ویدیویی که با وضوح ۴K30 در تاریکی ثبت کرده‌ایم، باز هم شاهد ارتقای عملکرد اس ۲۳ اولترا نسبت به نسل گذشته هستیم؛ با این تفاوت که اکنون در تاریکی، رقابت تنگاتنگی را بین گلکسی و آیفون شاهد هستیم. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، جزئیات ویدیوی اس ۲۳ اولترا اندکی بالاتر است.

جمع‌بندی

گلکسی S23 اولترا درمقایسه با نسل پیشین خود بهبودهای وسیعی را تجربه کرده است و حالا عملکرد بهتری را در تمامی زمینه‌ها ارائه می‌کند؛ البته وجود تعدادی باگ‌های نرم‌افزاری در الگوریتم پردازش تصویر سبب می‌شود تا در برخی سناریوها کیفیت عکس‌های خروجی پایین‌تر از حد انتظار باشد.

در جدال میان گلکسی S23 اولترا و آیفون ۱۴ پرو مکس نمی‌توان با قاطعیت مدلی را به‌عنوان برنده‌ی نهایی انتخاب کرد؛ به‌عنوان نمونه در عکاسی در نور کم یا فیلم‌برداری نماینده اپل برتری خود را ثابت می‌کند درصورتی که گلکسی S23 اولترا بیشتر در عکاسی سلفی و بزرگ‌نمایی خودی نشان می‌دهد و موفق به عبور از رقیب خود می‌شود.

عکاسی در نور ایده‌آل نیز نتایج متفاوتی را به‌همراه دارد؛ گاهی نماینده‌ی اهالی کوپرتینو و گاهی نماینده کره‌ای‌ها عکس باکیفیت‌تری را ثبت می‌کند؛ بنابراین حتی در این بخش نیز نمی‌توان برنده‌ای قطعی را تعیین کرد.

باید درنظر داشته باشیم که پرچمدار تمام‌عیار سامسونگ هم‌اکنون در ابتدای عرضه‌ی خود به‌سر می‌برد؛ درصورتی که ماه‌ها از زمان عرضه آیفون ۱۴ پرو مکس می‌گذرد. ازاین‌رو همچنان جای بهبود عملکرد دوربین ازطریق به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری وجود دارد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

۹ قابلیت ویندوز ۱۱ که ممکن است از آن‌ها بی‌خبر باشید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، درحالی‌که بیش از یک …