ضعف هایی که شیائومی باید در گوشی هایش برطرف کند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

همه‌ی تولیدکننده‌های بزرگ تلفن‌همراه از شیائومی گرفته تا سامسونگ و اپل در کنار ویژگی‌های مثبتی که ارائه می‌دهند، ضعف‌هایی هم دارند. از آنجایی‌که ما همواره سعی می‌کنیم بهترین و جدیدترین قابلیت‌های هر گوشی یا برند را مورد بررسی قرار دهیم، منطقی به‌نظر می‌رسد اگر گاهی هم به کاستی‌های آن‌ها بپردازیم و انتظار داشته باشیم در دستگاه‌ها یا به‌روزرسانی‌های جدید، مشکلات موجود را رفع کنند.

شیائومی سال‌ها است در سراسر جهان به‌عنوان یکی از پنج برند اصلی گوشی هوشمند فعالیت می‌کند و فروش آن در سال‌های اخیر بیش از هزار درصد افزایش یافته است. این شرکت چینی که از اولین حضورش در دنیای فناوری ۱۲ سالی می‌گذرد، در این مدت توانسته است به سطح معینی از موفقیت دست پیدا کند و محبوبیت آن همه ساله درحال افزایش است؛ بااین‌حال، مانند هر برند دیگری، شیائومی نیز به‌دلیل کوتاهی در برخی زمینه‌های خاص و تجربه‌ی کاربری گوشی‌های هوشمند مورد انتقاد قرار گرفته است.

اگرچه بسیاری از این نقص‌ها را می‌توان با انجام برخی اقدامات رفع کرد، انتظار ما و همه‌ی طرفداران این سازنده‌ی چینی، این است که فکری اساسی به‌حال نقص‌های موجود بکند. درادامه فهرستی از آزاردهنده‌ترین ضعف‌های گوشی‌های شیائومی را مرور می‌کنیم؛‌ ضعف‌هایی که شیائومی باید در گوشی‌هایش برطرف کند.

مشکلات گوشی‌های شیائومی

یکی از مواردی که موجب شده است شیائومی در سراسر جهان به شهرت و محبوبیت فعلی دست یابد، تولید گوشی‌های هوشمند مقرون‌به‌صرفه با کیفیت قابل‌قبول است؛ بااین‌حال، مواردی وجود دارند که بهتر است خریداران درمورد آن‌ها آگاهی داشته باشند. این سازنده، گوشی‌های هوشمند مدرن را در تمام بازه‌های قیمتی روانه‌ی بازار کرده است. طبیعتاً وقتی یک گوشی مقرون‌به‌صرفه می‌خرید، کیفیت پایین‌تری دریافت می‌کنید؛ بنابراین، اکثر مشکلاتی که درادامه خواهیم گفت، بیشتر در دستگاه‌های ارزان‌قیمت این برند مشاهده شده‌اند.

مشکل گرمای بیش‌ازحد گوشی‌های شیائومی

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

ایراد امنیتی در ویرایش تصاویر گوشی‌های پیکسل گوگل

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، براساس کشف متخصصان …