اکنون می‌توانید در واتساپ، عکس‌ها را با یک ضربه به استیکر تبدیل کنید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

جدیدترین به‌روزرسانی برنامه‌ی پیام‌رسان محبوب واتساپ، ویژگی جذابی برای کاربران iOS به‌ارمغان می‌آورد. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر خود را به استیکر تبدیل کنند. بدین‌ترتیب برای ساخت استیکر نیازی به استفاده از اپلیکیشن‌های شخص‌ثالث نخواهید داشت. این ویژگی با پشتیبانی از یک API رسمی در iOS 16 امکان‌پذیر شده است.

به گزارش گیزچاینا، نسخه‌ی ۲۳٫۷٫۷۵ واتساپ برای iOS، با بهبودهای جالب و ویژگی‌های جدید دردسترس کاربران قرار گرفته است. ازجمله ویژگی‌های این به‌روزرسانی می‌توان به امکان درگ‌دراپ تصاویر، ویدیوها و اسناد از برنامه‌های دیگر به چت‌های واتساپ اشاره کرد که اشتراک‌گذاری آن‌ها را آسان‌تر می‌کند. علاوه‌براین درصورت استفاده از iOS 16 می‌توان از برخی قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد این پیام‌رسان استفاده کرد که مهم‌ترین آن‌ها، امکان تبدیل عکس به استیکر با یک ضربه است.

ویژگی جدید واتساپ به کاربران اجازه می‌دهد سوژه‌ی موردنظر خود را از تصویر استخراج کرده و آن را در گفت‌وگوهای خود ارسال کنند. بدین‌ترتیب یک استیکر ویژه از تصویر موردنظر ساخته خواهد شد. پس‌از درج تصویر، واتساپ به‌طور خودکار آن را به استیکر تبدیل و به مجموعه استیکرهای کاربر اضافه خواهد کرد. درحالی‌که شاید این ویژگی از چند روز قبل دردسترس برخی کاربران قرار گرفته باشد اما حالا همه‌ی کاربران iOS 16 می‌توانند از آن بهره ببرند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

ایراد امنیتی در ویرایش تصاویر گوشی‌های پیکسل گوگل

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، براساس کشف متخصصان …