بهترین اپلیکیشن‌ها برای آموزش زبان فرانسوی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

ATi Studios برنامه‌ای بسیار کاربردی برای آموزش زبان فرانسوی ارائه داده که امکانات آن روند یادگیری این زبان را بسیار ساده و لذت‌بخش کرده است. این اپلیکیشن از عکس‌های مرتبط با کلمات و عبارت‌ها برای یادگیری بهتر استفاده می‌کند. یکی از بهترین ویژگی‌های این برنامه، بخش تمرین مکالمه‌ است که می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در بهبود مسیر یادگیری زبان فرانسوی شما داشته باشد.

علاوه‌براین، برنامه‌ی آموزش زبان فرانسوی ATi Studios برای رقابتی‌تر کردن روند یادگیری کاربران، بخشی به‌نام تابلو امتیازات دارد که برترین کاربران را ازنظر امتیاز یادگیری در قسمت‌های مختلف نشان می‌دهد. بدین‌ترتیب انگیزه‌ی شما برای بهبود روند یادگیری افزایش خواهد یافت. این برنامه امکانات واقعیت افزوده نیز دارد که می‌تواند با جذابیت بیشتر به آموزش بهتر زبان فرانسوی کمک کند.

اگر می‌خواهید زبان فرانسوی را با روشی جذاب یاد بگیرید و بتواند در مدتی کوتاه با این زبان صحبت کنید، برنامه‌ی ATi Studios یکی از بهترین گزینه‌ها است.

بهترین برنامه‌های یادگیری زبان فرانسوی برای iOS

در ادامه برخی از برنامه‌های کاربردی آموزش زبان فرانسوی را برای دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل iOS یعنی آیفون و آیپد به شما معرفی می‌کنیم.

۱. Babbel

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

با نوکیا، از زمین تا ماه!

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، یکی از مدیران نوکیا …