صفر تا صد ارز دیجیتال رایگان | آکادمی دکتر صادقی نیا

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ،

آموزش سرمایه گذاری ارز دیجیتال

اولین مرحله از صفر تا صد ارز دیجیتال این است که بدانید چه مراحلی در آموزش ارز دیجیتال وجود دارد.

  • تحلیل فاندامنتال یا بنیادین ارز دیجیتال
  • تحلیل تکنیکال یا فنی ارز دیجیتال
  • مدیریت سرمایه
  • روانشناسی معامله گری

از این اصطلاحات اصلا تعجب نکنید و با من همراه باشید، تمامی این اصطلاحات را در یک پاراگراف خلاصه توضیح میدهم.

(این موضوع را به یاد داشته باشید که تمامی این صحبت ها سر نخ هستند!)

اولین قدم: تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال

فاندامنتال چیست؟ معنی کلمه فاندامنتال میشود بنیادین یا بنیاد که به فارسی روان می شود گفت پیدایش یا آغاز و … . با همین معنی ها می شود فهمید که کلیت تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال چیست؟ شما تمایل به ترید یک سری ارز دیجیتال را دارید، اما نمی دانید این ارز مناسب ترید است یا نه؟؟

خب با کمی مطالعه درباره پیدایش این ارز و اینکه چه کسانی در این ارز سرمایه گذاری کرده اند یا اینکه هدف از پیدایش این ارز چیست، میشود فهمید که آیا این ارز قابل اعتماد برای ترید است یا خیر!!!! همین!

دومین قدم: تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

آموزش تحلیل ارز های دیجیتال یا تحلیل تکنیکال از مهمترین قدم های ارز دیجیتال به شمار میرود، حالا شما چند ارز را برای ترید پیدا کرده اید و از آنها اطمینان دارید!حالا باید بدانید که از کجا و کدام صرافی ها میتوانید این ارز ها را تهیه کنید و چه زمانی آن را بخرید و چه زمانی آن را بفروشیدو چطور بفهمید که کی باید بخرید و کی بفروشید.

تمامی این دانستنی ها را از سایتی به اسم TradingView میشود فهمید. البته این سایت نیاز به آموزش دارد که من داخل سایت خودم این آموزش ها را قرار داده ام.

سومین قدم: مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه در ارز دیجیتال شما کل سرمایه شما چقدراست، چقدر از آن را میتوانی زمین بخرید، چقدر زمین دارید، چقدر طلا دارید و با توجه به دارایی شما، چقدر از آن را میتوانی داخل ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید!

شاید یک پاراگراف کوچیک و توضیح کمی باشد ولی خیلی ها به دلیل عدم برداشت درست از این اطلاعات ورشکسته شده اند یا خیلی ضرر کرده اند.

چهارمین قدم: روانشناسی معامله گری

آیا واقعا روانشناسی معامله گری برای آموزش ارز دیجیتال لازم است؟؟ اصلا چرا باید در ارز دیجیتال روانشناسی وجود داشته باشد؟!

برای مثال فکر کنید با یکی از دوستانتان یا همسر خود یا اهالی منزل وارد بحث شدید و از نظر روحی در شرایط خوبی نیستید و با این شرایط شروع می کنید به ترید به بهانه اینکه اگر ترید کنم اعصابم راحت میشه!!!

نه دوست عزیز! مغز اینطور عمل نمی کند و تاثیر بسیار بدی بر اتفاقات اطرافت قرار میدهد. کلا باید بدانید که چه زمان هایی واقعا برای ترید مناسب نیست و یک مورد دیگر ….

حالا فرض کنید که با این اعصاب خط خطی در حال ترید، کمی تا نسبتی زیاد هم ضرر می کنید! حالا باید چیکار کنید… آیا باید باز هم ترید کنید؟ اگر خیلی ضرر کردید چطور این ضررو بپذیرید؟

روانشناسی معامله گری تماما درباره این موارد است و باید دانه به دانه این موارد را بدانید و ازآن درس بگیرید.( این موارد کامل داخل سایت توضیح داده شده.)

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

نتفلیکس به شما اجازه خواهد داد از آیفون برای کنترل بازی ها روی تلویزیون استفاده کنید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله عصر اطلاعات ، بلومبرگ گزارش داده است …