شیائومی ۱۱۰ میلیون دستگاه ردمی نوت فروخته است

۱۳۹۸-۱۲-۲۴
به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، شیائومی از سال ۲۰۱۴ که گوشی‌های ردمی نوت را روانه‌ی بازار کرد، از همان روزهای نخست، این سری بین مشتریان محبوبیت پیدا کرد؛ به حدی که اخیرا این تولید کننده‌ی گوشی هوشمند اعلام کرد تاکنون موفق شده است ۱۱۰ میلیون گوشی از سری رد‌می نوت را به فروش برساند.شیائومی، ...

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

شیائومی از سال ۲۰۱۴ که گوشی‌های ردمی نوت را روانه‌ی بازار کرد، از همان روزهای نخست، این سری بین مشتریان محبوبیت پیدا کرد؛ به حدی که اخیرا این تولید کننده‌ی گوشی هوشمند اعلام کرد تاکنون موفق شده است ۱۱۰ میلیون گوشی از سری رد‌می نوت را به فروش برساند.

شیائومی، اخیرأ ردمی نوت را برندی مستقل اعلام کرد، اگرچه مشخص است که هنوز هم اکثر زنجیره‌ی تحقیق و توسعه، ساخت و تولید این گوشی با شیائومی است. به تازگی اولین نسخه‌های ردمی نوت ۹ پرو و ردمی‌نوت ۹ پرو مکس معرفی شدند که به طور یقین افزایش تعداد بیش‌تری از این سری را شاهد خواهیم بود.

شیا 400x200 - شیائومی ۱۱۰ میلیون دستگاه ردمی نوت فروخته است

ردمی نوت ۴G اولین گوشی هوشمند در بازار هند با قیمتی در حدود ۱۳۵ دلار است، این در حالی است که ردمی نوت ۴ در سه فصل از چهار فصل سال ۲۰۱۷ پر فروش‌ترین گوشی در هند بود. ردمی نوت ۵ بالاترین فروش در هند را در سال ۲۰۱۸ تجربه کرد، با این حال، سری ردمی نوت ۷ به خاطر معرفی به عنوان اولین تلفن همراه با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و قیمت مقرون به صرفه به پرفروش‌ترین گوشی سال ۲۰۱۹ در بازار هند تبدیل شد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع

© رسالت تک تایمز بازتاب خبرها از منابع معتبر حوزه فناوری میباشد اما در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد.