ریزر برای مبارزه با کروناویروس ماسک تولید می‌کند

۱۳۹۹-۰۱-۰۲
به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، ریزر (به انگلیسی: Razer) شرکتی فعال در حوزه‌ی ساخت تجهیزات و سخت‌افزار گیمینگ است. این شرکت نیز به جمع کمک‌کنندگان به کارمندان سازمان‌های بهداشتی پیوسته و با راه‌اندازی خط تولید ماسک‌های جراحی به مبارزه با کروناویروس خواهد پرداخت. با توجه به شیوع و همه‌گیری جهانی کروناویروس نیاز است منابع بیشتری ...

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

ریزر (به انگلیسی: Razer) شرکتی فعال در حوزه‌ی ساخت تجهیزات و سخت‌افزار گیمینگ است. این شرکت نیز به جمع کمک‌کنندگان به کارمندان سازمان‌های بهداشتی پیوسته و با راه‌اندازی خط تولید ماسک‌های جراحی به مبارزه با کروناویروس خواهد پرداخت. با توجه به شیوع و همه‌گیری جهانی کروناویروس نیاز است منابع بیشتری در اختیار بخش بهداشتی و درمانی قرار گیرد. بسیاری از شرکت‌ها پیش‌ از این خط‌های تولیدی خود را به تولید منابع اختصاص داده‌اند و هر روز به این کمک‌ها افزوده می‌شود.

به‌گفته‌ی ریزر  این شرکت در نظر دارد تا یک میلیون ماسک به مقامات بهداشت و درمان در سراسر جهان تحویل دهد. مدیر عامل شرکت ریزر Min-Laing Tan گفت:

مهندسان و طراحان ریزر در طی چند روز گذشته به‌طور شبانه‌روزی کار کردند و برخی از تجهیزات خط تولید را تغییر دادند؛ تا کارگران بتوانند به‌جای لوازم جانبی بازی، به‌طور موقت ماسک‌های جراحی تولید کنند.

بهداشت کشور سنگاپور، مقر دفتر مرکزی آسیای جنوب‌شرقی ریزر، اولین محموله‌های ماسک را دریافت می‌کنند. این شرکت با دولت‌ها و آژانس‌های دیگر در ارتباط است تا حمایت و کمک‌های خود را اولویت‌بندی کند.

9e56d02f 41e7 4f85 ab35 9c3439cb9f9c - ریزر برای مبارزه با کروناویروس ماسک تولید می‌کند

مدیر عامل شرکت ریزر در فیسبوک نوشت:

تبدیل اضطراری برخی از خطوط تولید و اهداء ماسک، اولین قدم برای کمک‌های بیشتر شرکت ریزر است. ما متعهد به کمک به موقع، ایجاد منابع و ارائه‌ی امکانات خود در زمینه‌ی مبارزه با COVID-19 هستیم.

 همچنین شرکت شارپ نیز به زودی در یکی از کارخانه‌های تولید تلویزیون، ساخت ماسک‌های جراحی را آغاز خواهد کرد. در همین حال، ایلان ماسک نیز متعهد شده که اگر کمبودی به وجود آید، دستگاه‌های تهویه هوا را تولید خواهد کرد. به نظر می‌رسد در اثر شیوع کروناویروس مقامات فدرال در حال مذاکره با سایر تولیدکنندگان خودرو هستند؛ تا در صورت لزوم اقدام به ساخت تهویه‌های پزشکی و سایر تجهیزات کنند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع

© رسالت تک تایمز بازتاب خبرها از منابع معتبر حوزه فناوری میباشد اما در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد.