تصاویر رسمی گوشی ویوو S6 5G منتشر شد

۱۳۹۹-۰۱-۰۴
به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، انتظار می‌رود که گوشی ویوو S6 5G در تاریخ ۱۲ فروردین (۳۱ مارس) معرفی شود. ما براساس اطلاعات قبلی می‌دانیم که این گوشی دارای دو دوربین سلفی خواهد بود. امروز ویوو طراحی S6 5G را با انتشار تصاویر تبلیغاتی و رندرهای رسمی آن آشکار کرد.ما در این رندرها چهار ...

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

انتظار می‌رود که گوشی ویوو S6 5G در تاریخ ۱۲ فروردین (۳۱ مارس) معرفی شود. ما براساس اطلاعات قبلی می‌دانیم که این گوشی دارای دو دوربین سلفی خواهد بود. امروز ویوو طراحی S6 5G را با انتشار تصاویر تبلیغاتی و رندرهای رسمی آن آشکار کرد.

ما در این رندرها چهار دوربین را در پشت گوشی می‌بینیم که سه تای آن‌ها به‌طور عمودی قرار گرفته‌اند و دوربین چهارم نیز در سمت راست ماژول دایره‌ای جای گرفته است. ویوو فاش کرده که دوربین اصلی آن یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی خواهد بود.

vivo S6 5G design finally revealed will have 48 MP camera 3 - تصاویر رسمی گوشی ویوو S6 5G منتشر شد

ماژول دوربین این گوشی، شبیه به سایر هندست‌های ویوو است و به نظر می‌رسد که ترکیبی از ماژول‌های ویوو نکس ۳ و ویوو S1 پرو باشد. ضمنا دو فلاش LED رنگی در زیر دایره دیده می‌شود.

دوربین‌های سمت چپ ویوو S6 5G شامل یک دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی و چند سنسور دیگر مرتبط با دوربین می‌شوند و ما به لطف ظاهر شدن این گوشی در وب‌سایت JD.com می‌دانیم که حداقل دو رنگِ گرادیان سفید-آبی-صورتی و گرادیان سفید-آبی تیره برای آن وجود خواهد داشت.

vivo S6 5G design finally revealed will have 48 MP camera 4 - تصاویر رسمی گوشی ویوو S6 5G منتشر شد

در حال حاضر، ثبت‌نام برای ویوو S6 5G باز است و انتظار می‌رود که پیش‌سفارش‌های آن همزمان با معرفی گوشی آغاز شوند. هنوز تاریخ عرضه آن مشخص نشده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع

© رسالت تک تایمز بازتاب خبرها از منابع معتبر حوزه فناوری میباشد اما در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد.