اینستاگرام محتوای مرتبط با کرونا را از بخش پیشنهادها حذف می‌کند

۱۳۹۹-۰۱-۰۷
به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، اینستاگرام در آخرین اقدام برای جلوگیری از انتشار اطلاعات گمراه‌کننده، اعلام کرد محتوای مرتبط با کرونا را از بخش محتوای پیشنهادی به کاربران خود حذف خواهد کرد. این بخش که در آن کاربران عکس‌ها و ویدئوهای محبوب منتشرشده‌ی کاربران سراسر جهان را براساس علاقه‌مندی‌های خود مشاهده می‌کنند، از ...

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

اینستاگرام در آخرین اقدام برای جلوگیری از انتشار اطلاعات گمراه‌کننده، اعلام کرد محتوای مرتبط با کرونا را از بخش محتوای پیشنهادی به کاربران خود حذف خواهد کرد. این بخش که در آن کاربران عکس‌ها و ویدئوهای محبوب منتشرشده‌ی کاربران سراسر جهان را براساس علاقه‌مندی‌های خود مشاهده می‌کنند، از این به‌بعد، فقط درصورتی محتواهای مربوط به بیماری کووید ۱۹ را پوشش خواهند داد که مستقیما سازمان‌های بهداشتی رسمی به‌اشتراک گذاشته باشند.

اینستاگرام این بیانیه‌ را دراختیار خبرگزاری رویتر قرار داده و در آن اعلام کرده است محتوایی که بررسی‌های همکاران این شرکت آن‌ها را به‌عنوان محتوای معتبر تأیید نکنند، امتیاز کمتری در بخش فید خبری و استوری‌ها کسب خواهند کرد.

گفتنی است توییتر هفته‌ی گذشته اقدامی مشابه اینستاگرام انجام داد و فیسبوک نیز در‌حال‌حاضر فضای اطلاع‌رسانی رایگانی دراختیار سازمان بهداشت جهانی قرار داده تا بتواند اطلاعات مدنظرش را دراختیار کاربران این شبکه‌ی اجتماعی قرار دهد. 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع

© رسالت تک تایمز بازتاب خبرها از منابع معتبر حوزه فناوری میباشد اما در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد.