تصاویر جدید از فیس لیفت بی ام و سری ۵ منتشر شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

طراحی‌های جدید بی‌ام‌و برای عده‌ای ناامیدکننده است. بعد از اینکه خودرو مفهومی سری ۴ بی‌ام‌و به‌همراه نسخه‌ی برقی آن (از مدل‌های بی‌ام‌و سری i) رونمایی شدند، به‌نظر می‌رسد هر محصول جدید باواریایی‌ها فقط طرح جلوپنجره‌ی معروفش عوض می‌شود و این موضوع کسل‌کننده است؛ هرچند تصاویری که از بی‌ا‌م‌و سری ۵ جدید منتشر شده، روحیه‌ای تازه به طرفداران این برند آلمانی بخشیده است.

این تصاویر قانونی هستند و دراصل، فیس‌لیفت جدید سری ۵ را نشان می‌دهند. این خودرو بی‌ام‌و از جلوپنجره‌ای با اندازه‌ی مناسب و هد‌لایت‌های خوش‌قیافه و طراحی تهاجمی قسمت جلو، به‌ویژه همراه بسته‌ی پرفورمنس M، بهره می‌برد. این خودرو زیبا و محافظه‌کارانه طراحی شده است و درعین‌حال، ظاهر اسپرت بی‌ام‌و را دارد.

هد‌لایت‌های به‌کاررفته در این خودرو بی‌ام‌و، زیباترین نمونه‌ای است که در بی‌ام‌و‌های مدرن استفاده شده است. اندازه‌ی این چراغ‌ها بسیار مناسب است و یک پله به‌‌طرف کاپوت قرار گرفته‌اند. برآمدگی‌های زیر آن نیز به‌طرف بیرون متمایل شده و ظاهر جلو را مزین کرده‌ است. چراغ‌های داخل نیز طراحی مربعی و تیز‌گوشه دارد؛ باوجوداین‌، هنوز از چراغ‌های جفت‌دایره‌ای آیکون بی‌ام‌و الهام می‌گیرد.

G30 LCI vs G30

در ادامه بخوانید:

برخلاف جلو خودرو، تیم باواریا توجه چندانی به طراحی قسمت عقب نکرده‌ است. درواقع، قسمت پشت بی‌ام‌و G30 LCI، تفاوت بسیار کمی با مدل قبل دارد و به‌نظر می‌رسد فقط چند مؤلفه‌ی مربوط به روشنایی چراغ‌ها عوض شده است. با اینکه بی‌ام‌و سری ۵ به‌اندازه‌‌ی خودرو‌های سری ۴ پرزرق‌و‌برق نیست، نمای پشت درعین سادگی، به‌اندازه‌ی کافی زیبا است.

پیش‌ از فیس‌لیفت، نسل G30 با اینکه سال‌ها از معرفی آن می‌گذرد، یکی از خودروهای خوش‌قیافه‌ی بی‌ام‌و بود. هد‌لایت‌های شکیل‌تر و طراحی اسپرت‌تر جلو و چراغ‌های متفاوت عقب، سری ۵ جدید را به یکی از محصولات زیبای روز تبدیل کرده است.

G30 LCI بی‌ام‌و سری ۵

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع

نوشته های مشابه

بستن