مارشال ارزان‌ترین بلندگوی بلوتوثی خود را عرضه می‌کند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

مارشال یکی از محبوب‌ترین برندها در صنعت موسیقی است. اگر تا به حال یک کنسرت راک را مشاهده کرده باشید حتما آن بلندگو‌های بزرگ را که لوگوی مارشال روی آنها نقش بسته است را دیده‌اید.

برخلاف برخی شرکت‌های سنت‌گرا که به‌ آهستگی با تغییرات کنار می‌آیند، شرکت مارشال به‌ خوبی توانسته است نیاز‌های شنوندگان امروزی را برطرف کند. یکی از این نیازهای اساسی، استریم موسیقی به‌وسیله گوشی هوشمند است که معمولا با یک بلندگوی بلوتوثی همراه است.

در حال حاضر مارشال لیست گران‌قیمتی از انواع بلندگوهای بلوتوثی را در اختیار دارد و به‌تازگی عضو جدیدی را نیز به آن اضافه کرده است. مارشال امبرتون (Marshal Emberton) محصول جدید این شرکت، تمرکز خود را روی دو قابلیت مهم قیمت و قابل‌حمل بودن گذاشته است، قابلیت‌هایی که معمولا عدم وجودشان کاربران را از نزدیک شدن به برند مارشال منصرف می‌کند.

در حال حاضر نیز مارشال تعدادی بلندگوی قابل‌حمل دارد اما استاک‌ول ۲ (Stockwell) نیز که کوچک‌ترین آنها محسوب می‌شود به‌راحتی در کیف شما جا نخواهد شد تا بتوانید آن را با خود حمل کنید. اگرچه امبرتون هم در صف بلندگوهای بزرگ قرار می‌گیرد ولی به‌طور محسوسی از استاک‌ول ۲ کوچک‌تر بوده و تنها ۷۰۰ گرم وزن

نگران نباشید، وقتی بحث طراحی پیش می‌آید نیاز به قربانی کردن اصول سنتی نخواهد بود. بلندگوی امبرتون هنوز هم لوگوی مارشال را روی یک پنجره مشبک فلزی دارد، شکل ظاهری‌ای که هواداران مارشال آن را امضای این برند می‌دانند.

زمانی که بحث صدا پیش می‌آید امبرتون ناامیدتان نخواهد کرد. این بلندگو به کمک یک توری که در پشت آن تعبیه شده است صدای ۳۶۰ درجه را برای شما به ارمغان می‌آورد و بلندی صدای خوبی را نیز به همراه خواهد داشت.Emberton PDP Desktop USP 3 400x212 - مارشال ارزان‌ترین بلندگوی بلوتوثی خود را عرضه می‌کند

مارشال، امبرتون را طوری طراحی کرده است که در هر شرایطی پا به پای شما همراهی‌تان کند. داشتن استاندارد IPX7  به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که اگر بلندگوی یادشده در یک استخر هم فرو برود مشکل خاصی برایش پیش نخواهد آمد. طول عمر باتری هم ویژگی خوب دیگر این بلندگو است. با امکان ۲۰ ساعت پخش مداوم صوت و پشتیبانی از شارژ سریع به‌وسیله یک ورودی USB-C، شما میتوانید تنها با ۲۰ دقیقه شارژ دستگاه برای ۵ ساعت به موسیقی‌های موردعلاقه‌تان گوش دهید. ویژگی مذکور چیزی نیست که بتوان در هر بلندگویی پیدا کرد.

قابلیتی که در بسیاری از بلندگوها وجود دارد ولی امبرتون فاقد آن است، امکان گرفتن تماس است. در دستگاه هیچ‌گونه میکروفونی تعبیه نشده که بدین معنی است که خبری از پشتیبانی دستیار صوتی هم نخواهد بود. اهمیت وجود این قابلیت‌ها به نوع کاربری که از دستگاه استفاده می‌کند بستگی دارد، ولی نبود آنها را نمی‌توان یک کاستی بزرگ دانست.

در زمینه قیمت، امبرتون ۱۵۰ دلار قیمت‌گذاری شده که ۲۰ دلار از استاک‌ول ۲ کمتر است و آن را به ارزان‌ترین بلندگوی بلوتوثی مارشال تبدیل می‌کند. هرچند این قیمت با ارزان بودن فاصله زیادی دارد اما مارشال یک برند سطح بالا است و هزینه کمتری را نسبت به یک جفت ایرپادز (AirPods) روی دست کاربران خواهد گذاشت.

در مجموع، امبرتون عضو باکیفیتی برای گروه بلندگوهای بلوتوثی مارشال خواهد بود و احتمال آن زیاد است که به پرفروش‌ترین آنها تبدیل شود.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع

نوشته های مشابه

بستن